В Україні стартував новий сезон доброчинного проекту “Звичайне диво”, який став доброю новорічною традицією та має на меті привітати зі святом малечу, яка зустрічає Новий рік на лікарняний ліжках.

Минулого року цю чудову ідею підтримали майже 150 тисяч українців – разом ми привітали більше трьох тисяч маленьких пацієнтів лікарень України. Зібрані за ініціативою та за підтримки ПриватБанку та Mastercard 10 млн грн, окрім власне подарунків, були також витрачені на закупівлю медичного обладнання, яке згодом було доставлене в дитячі лікарні.

Цього року стати добрим чарівником і зробити диво для тих, хто найбільше цього потребує, дуже просто. Реєструйтеся на сторінці акції, після чого з кожної оплати карткою ПриватБанку 1 гривня піде на благодійність, а до неї ще по 1 гривні додають ПриватБанк та Mastercard.

Акція триває до 31 грудня, її учасниками можуть стати власники будь-якої картки ПриватБанку, відкритої в гривні. Звісно, кожен учасник акції отримує детальний звіт про витрачені кошти.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply