Хюндай Мотор Україна має найбільш розгалужену дилерську мережу, яка дозволяє надати високий рівень обслуговування клієнтів по всій країні. В мережі компанії працює 35 дилерів (це понад 150 користувачів), що користуються системою для управління процесом продажу на базі Dynamics 365 for Sales.

Потрібно було єдине середовище, в якому дистриб’ютор (імпортер) міг би контролювати та допомагати дилерам у процесі продажу автомобілів (через роботу з лідами та потенційними угодами, форми замовлення автомобілів, тощо) кінцевим клієнтам через дилерську мережу автосалонів.
Для запуску системи у промислову експлуатацію був обраний партнер OntargIT, завданням якого була, насамперед, допомога внутрішній команді впровадження Хюндай Мотор Україна у підготовці до введення системи в експлуатацію та одночасний запуск усіх дилерів в мережу.

Проект був реалізований у 2 етапи:

1 етап: щоб зменшити ризики під час такого масштабного запуску, спочатку було вирішено реалізувати пілотний проект на 2х дилерах. Протягом декількох місяців користувачі дилерів, що брали участь у «пілоті»,  виконували операції в системі та тестували функціонал. Впродовж цього часу команда OntargIT організувала підтримку користувачам-учасникам «пілоту» та допомагала команді впровадження Хюндай Мотор Україна у вирішенні можливих технічних проблем.
Сумісно із спеціалістами OntargIT та командою впровадження Хюндай Мотор Україна був розроблений план запуску та проведена підготовка до роботи в загальній мережі ( розроблені інструкції користувача, база підготовчих навчальних матеріалів, організація онлайн-тренінгів, тощо).

2 етап: на початку листопаду 2020 року відбулося введення системи в експлуатацію, під час якого всі користувачі мережі одночасно перейшли до роботи в єдиній системі CRM.
Протягом 2х місяців команда Онтаргіт здійснювала хот-лайн підтримку 1го рівня для користувачів дилерської мережі Хюндай Мотор Україна.

Результати:

  • Впроваджена централізована CRM-система та база даних для всіх учасників процесу продажу з боку дистриб’ютора (імпортера)
  • Виконана інтеграція з 1С для забезпечення функціональності резервування за замовлення дилерами автомобілів на складі Хюндай Мотор Україна
  • Побудована надійна модель безпеки даних (кожен користувач має доступ лише до тих даних, на які йому передбачено мати доступ в рамках процесу продажу)
  • Реалізовано уніфікований інтерфейс для всіх користувачів мережі
  • За допомогою Power BI побудована оперативна аналітика на будь який момент часу для аналізу та прийняття рішення ТОП менеджментом дилерської мережі
  • Уніфіковано та автоматизовано стадії процесу продажу
  • Закладено широкі можливості для перспективної автоматизації нових бізнес-процесів за допомогою технології за принципом «low-code/no-code»

Завдяки злагодженим діям та професійності внутрішньої команди Хюндай Мотор Україна і Онтаргіт, а також правильно побудованій конструктивній підготовці до запуску, клієнт зміг запустити систему в промислову експлуатацію зі синхронною роботою всіх користувачів дилерської мережі.

Наразі OntargIT працює в режимі підтримки та розробляє разом з командою впровадження Хюндай Мотор Україна додаткові налаштування до системи для підготовки перспективного базису для майбутнього використання Dynamics 365 for Sales як платформи для автоматизації нових процесів та завдань.

Про компанію Хюндай Мотор Україна

Хюндай Мотор Україна є офіційним дистриб’ютором Hyundai Motor Company на території України з 1999 року. Компанія створена з метою реалізації і надання якісного сервісу автомобілям всесвітньо відомої корейської марки Hyundai в Україні. Вона має найбільш розгалужену дилерську мережу, яка дозволяє надати високий рівень обслуговування клієнтів по всій країні.

Про компанію OntargIT

OntargIT – це міжнародна консалтингова компанія, яка запроваджує сучасні інноваційні рішення для ефективного управління бізнесом. Вона орієнтована на впровадження та підтримку Microsoft Dynamics AX/365 та Microsoft Power BI.

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...

Leave a reply