З 14 лютого клієнти ПриватБанку, яким виповнилося 60 років, можуть оплачувати комунальні платежі з коштів державної допомоги єПідтримка у касах будь якого відділення банку. При оплаті комуналки система сама перевірятиме вік, тому додатково підтверджувати документами не потрібно.

А вже з 16 лютого така можливість буде доступна у мобільному та веб банку Приват24. Щоб оплачувати комунальні послуги за кошти єПідтримки онлайн, варто лише оновити Приват24 до останньої версії. Далі треба створити платіж за комунальні послуги та вибрати картку єПідтримка для оплати.

Нагадаємо, згідно з рішеннями уряду, відтепер використати кошти допомоги єПідтримка, серед іншого, також можливо для оплати комунальних послуг громадянами, яким на момент проведення оплати виповнилося 60 років.

За даними ПриватБанку, на сьогодні українці оформили у ПриватБанку більше 5,4 мільйонів цифрових карток єПідтримка для отримання державної допомоги вакцинованим громадянам.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply