Vodafone приготував «Знижки для коханих до 50%». В акції беруть участь смартфони, смартгодинники, навушники, телевізори, розумна техніка, wi-fi роутери, накопичувачі, модеми та аксесуари. Цього року Love season і знижки до нього діятимуть у магазинах Vodafone до 13 березня. Перелік акційних товарів та знижки на них – на сторінці акції.

Топ-5 смартфонів, які купували цього року до Дня Святого Валентина:

 1. Samsung Galaxy M12
 2. NOKIA C20
 3. Xiaomi Redmi 10
 4. Samsung Galaxy A12 2021
 5. Samsung Galaxy A52

Топ-5 моделей смартфонів, які купували на подарунок до 14 лютого минулого року виглядають наступним чином:

 1. Samsung Galaxy A31
 2. Xiaomi Redmi Note 9
 3. Tecno Camon 15
 4. Samsung Galaxy A10s
 5. Samsung Galaxy A51

Аналітики Vodafone Retail проаналізували поведінку покупців у минулорічний День закоханих. Так, покупці інтернет-магазину планували й замовляли подарунки до Дня святого Валентина заздалегідь – пік продажів припав на 9 та 11 лютого, а відвідувачі роздрібної мережі Vodafone найбільше купували подарунки для коханих просто напередодні свята і в сам День закоханих – 13 та 14 лютого.

Згідно з досвідом попереднього романтичного сезону, найпопулярнішими подарунками для коханих були:

 • Серед ноутбуків – Apple MacBook Air M1 Space Gr
 • Серед смартфонів – SAMSUNG Galaxy A31 128GB Blue
 • Серед планшетів – Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) LTЕ
 • Серед телевізорів – Xiaomi 43″ Mi 4S TV UHD IE
 • Серед навушників – Realme Buds Air Neo RMA205 White
 • Серед наручних гаджетів – фiтнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 Black
 • Серед послуг – акція Страхування товару «СмартОк 24 міс»

Серед цієї категорії найбільшою популярністю користувались смартфони вартістю від 3000 до 5000 грн – 46% покупців смартфонів звертали свою увагу на гаджети у цьому ціновому сегменті, а також смартфони вартістю від 5000 до 10000грн – 30%.

Ціновий сегмент ноутбуків від 25 000 до 35 000 грн користувався найбільшим попитом, його частка склала 36% серед усіх проданих лептопів, також популярними були ноутбуки з дорожчого цінового сегменту – більше 35 000,  24% усіх покупців переносних комп’ютерів обирали гаджети з цієї категорії.

Помітним було зростання продажів смарт-годинників, гаджетів для здоров’я, навушників, повербанків, ігор та планшетів

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 52 країн. Станом на 30 вересня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 136 мільйонів IoT пристроїв. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2021 року перевищили 30,9 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Leave a reply