kneu150Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) організовують ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми – 2015», який відбудеться у період з 16 лютого до 4 квітня 2015 року.

Участь безкоштовна.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРНІР:

«Стратегія фірми – 2015» – це другий всеукраїнський бізнес-турнір, який надає молоді можливості вивчення бізнесу та економіки за допомогою сучасних інноваційних технологій.

Мета турніру:

Спонукання молоді до чіткого вибору професії, орієнтація на ефективне навчання протягом життя,  подальшу самореалізацію та отримання досвіду у сфері економіки.

Формат:

Для проведення турніру використовується ділова гра – бізнес-симуляція ViAL . Вона дозволяє кожному учаснику відчути себе керівником фірми та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Під час турніру в управління йому дається віртуальна фірма та стартовий капітал. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

Цільова аудиторія:

  • учні загальноосвітніх навчальних закладів, яким цікаві економіка та бізнес;
  • студенти молодших курсів коледжів віком до 17 років.

Дата проведення: 

з 16 лютого по 4 квітня 2015 року.

You may also like

Leave a reply