У Нацбанку прогнозують відновлення та поступове зростання української економіки з другого півріччя 2015 року.

Зростання економіки України має початися з другого півріччя цього року, а відповідно чимало іноземних інвесторів заявили про готовність вкладати гроші в українські підприємства та банківський сектор. Про це сказала голова Нацбанку Валерія Гонтарева, передає прес-служба НБУ.

“Ми віримо, що з другого півріччя 2015 року розпочнеться відновлення та поступове зростання української економіки. Через ефект девальвації та початок імпортозаміщення наразі уже можна спостерігати певне пожвавлення виробництва у деяких галузях”, – зауважила Гонтарева. Читайте також: Експерти розповіли, чи чекати Україні на інвестиції після великої конференції у Києві Вона наголосила, що на нинішньому етапі можна констатувати велику увагу іноземних інвесторів до української економіки.

На її переконання, не лише міжнародні фінансові організації, а й приватні інвестори поділяють таку точку зору і охоче розглядають можливості залучення інвестицій у банківський сектор України. Зокрема, Міжнародна фінансова корпорація та Європейський банк реконструкції та розвитку ведуть переговори щодо участі в капіталі державного “Укргазбанку”.

Крім того, інвестори державного “Укрексімбанку” також продемонстрували довіру до української банківської системи та вирішили продовжити обіг облігацій зі строком погашення у квітні 2015 року на три місяці – до 27 липня, з метою подальшого затвердження та оформлення довгострокового рішення в рамках загального процесу управління зовнішнім боргом державного сектору відповідно до домовленостей України з МВФ.

“Проводилися складні, проте результативні перемовини з власниками єврооблігацій АТ “Укрексімбанк”. Я вважаю це нашою спільною перемогою і дуже позитивною новиною для всієї фінансової системи країни”, – наголосила Гонтарева.

Консалтинговая компания “SV Development”

You may also like

Leave a reply