Корпорація «Біосфера» у партнерстві з БФ «Діти Героїв» запускають благодійну ініціативу, яка ставить за мету допомогти тим, хто найбільше потребує підтримки, – маленьким дітям, які втратили батьків внаслідок війни.

Благодійний Фонд “Діти Героїв” вже підтримує майже 4200 дітей, деякі з яких ніколи не бачили свого тата, а мами змушені самотужки виховувати дітей в час війни через загибель чоловіків. Емоційне та фінансове навантаження, яке випало на долі таких родин, часто є надважким і призводить до погіршення психологічного стану. Саме для того, щоб підтримати матусь протягом півроку Благодійному Фонду «Діти Героїв» передадуть 3 000 боксів турботи (по 500 шт. кожного місяця).

«Уже багато років «Біосфера» реалізує низку проєктів з підтримки дітей та їхніх сімей. Для нас важливо піклуватися про тих, хто цього найбільше потребує, та загалом покращувати життя українців. Діти – це майбутнє нашої країни, тому ми як соціально-відповідальна корпорація розуміємо свою мету у лінії підтримки наймолодших українців», –  коментує ініціативу Євгенія Мацібора, керівниця напряму комунікацій корпорації «Біосфера».

Кожен бокс містить різноманітну продукцію для особистої гігієни та дому, зокрема: вологі серветки Smile Baby Antibacterial та Smile Baby «Екстракт Алое», вологий туалетний папір, кишенькові хустинки, ватні косметичні диски та палички, губки для посуду та спеціальний гіпоалергенний засіб для миття дитячого посуду, іграшок, овочів й фруктів від Фрекен БОК Go Green.

«Наймолодшому підопічному Фонду “Діти Героїв” виповнився один день, коли він потрапив під нашу опіку. Його батько загинув, захищаючи Україну. Тепер наша черга підтримати його сім’ю та зробити все можливе для їх щастя і благополуччя. Для кожного з нас дім – це місце, яке дарує відпочинок і спокій. Тому бокси від “Біосфери” символізують набагато більше, аніж просто засоби для дому. Вони виражають турботу та відчуття затишку, де б тепер не знаходились наші підопічні: у власній квартирі чи в тимчасовому житлі для ВПО», – розповідає керівниця відділу нефінансових партнерств Антоніна Головач.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.