Експерти рейтингу банків з найкращими екосистемами для бізнес-клієнтів у країнах Східної Європи та Центральної Азії, SME Banking Agency оприлюднили результати щорічного дослідження “Екосистеми для бізнесу 2023”.

Відповідно до результатів цього рейтингу, ПриватБанк визнано банком, що створив найкращу в регіоні екосистему банківського обслуговування малого бізнесу, що сприяє активному розвитку підприємництва в Україні. Екосистема ПриватБанку набрала найбільшу кількість експертних балів серед учасників рейтингу – а це 80 банків з регіону.

“Ми продовжуємо підтримувати малий бізнес не лише сучасними якісними банківськими послугами, програмами фінансування бізнесу, а й необхідними для роботи бізнесу інноваційними сервісами та мотиваційними програмами”, – відзначив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв.

Екосистема обслуговування малого бізнесу ПриватБанку, крім класичних банківських послуг, еквайрингу та фінансування бізнесу, включає інтегровані в інтернет – банкінг “Приват24 для бізнесу” онлайн сервіси, що допомагають підприємцям вести бізнес. Зокрема, бізнес клієнти ПриватБанку активно користуються електронним документообігом, сервісами електронної звітності, кваліфікованим електронним підписом SmartID та сервісом Інвойсинг для створення й виставлення рахунків на оплату. Зокрема у квітні 2023 цими сервісами скористалися понад 180 000 клієнтів банку.

Нагадаємо, що за дослідженнями компанії CBR, 45% юридичних осіб та 69% підприємців називають ПриватБанк основним банком з обслуговування їх бізнесу.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.