ПриватБанк підтримує український бізнес в умовах війни: у травні підприємці та торговельні компанії зможуть підключити послугу еквайрингу – прийому оплати банківськими картками на пільгових умовах. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, програма підтримки бізнесу стартує з початку травня, всі ії учасники мають можливість до трьох місяців користуватися еквайрингом без абонплати.

Підключитися до програми можуть юридичні особи й фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність, з відкритим поточним рахунком у національній валюті в ПриватБанку, що раніше не співпрацювали за послугою «Еквайринг» або припинили співпрацю більш як шість місяців тому. Зареєструватися для участі у акції можна з 1 до 21 травня за посиланням.

ПриватБанк має найбільшу в Україні мережу прийому оплат за товари та послуги картками – сьогодні в країні працює понад 230 тисяч POS-терміналів ПриватБанку.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.