скачанные файлыЄвропейська Бізнес Асоціація підтримала ініціативу Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського стосовно ліквідації Державної екологічної інспекції України та створення замість неї якісно нового органу влади з новим кадровим складом.

Лист з цього приводу надійшов до Кабінету Міністрів України від Європейської Бізнес Асоціації.

 

 

Як зазначили в Асоціації, неможливо реформувати структуру, яка за багато років фактично дискредитувала себе не лише в очах бізнесу, а й призвела у деяких випадках до зниження інвестиційної привабливості країни.

«Бізнес-спільнота сподівається, що новий державний орган, який буде утворений замість існуючої Держекоінспекції, матиме дійсно нові якісні функції та повноваження, які базуватимуться на сучасній практиці, а новий кадровий склад такої структури формуватиметься прозоро за участю громадськості та бізнесу», – сказано у листі Асоціації.

Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням посприяти реалізації зазначеної ініціативи Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського.

«Висловлюю вдячність Європейській Бізнес Асоціації за підтримку реформ, які проводить Уряд України. Жодна реформа в Україні не відбудеться без контролю громадськості та бізнес-спільноти. Запрошую експертів Асоціації долучитися до процесу створення нової Екоінспекції. Впевнений, що спільними зусиллями ми досягнемо бажаного результату – створимо команду професіоналів-патріотів, які сумлінно працюватимуть на благо України в єдиному контролюючому органі у сфері довкілля», – зазначив Валерій Вощевський.

Нагадаємо, як заявляв Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський, нова Екоінспекція відійде від каральних функцій до превентивної діяльності, людський фактор у роботі нової структури буде зведений до мінімуму на користь дистанційного контролю технічними засобами.

Як раніше повідомлялося, Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський ініціював створення нового, єдиного контролюючого органу у сфері охорони довкілля та передачу йому всіх функцій контролю у цій галузі. Це сприятиме зменшенню кількості проведення перевірок та підвищенню їх ефективності.

За його словами, на сьогодні більшість екологічних інспекторів не контролюють стан навколишнього природного середовища, займаються імітацією діяльності, фактично не оцінюють вплив промислового і комунального забруднення вод, атмосфери, виснаження природних ресурсів та корисних копалин.

Джерело: kmu.gov.ua

You may also like

Leave a reply