У Києві відбулось чергове засідання Координаційної Ради Всеукраїнського аграрного форуму. На Раду зібралися керівники громадських профільних асоціацій,  народні, члени АСУ-керівники сільськогосподарських підприємств, Герої України-аграрії – співголови Координаційної Ради. 

Основним питанням, винесеним на обговорення, стала невизначеність ситуації із збереження спецрежиму ПДВ. 

Адже, керівники Уряду України, порушуючи політичні домовленості та букву Коаліційної угоди, надали обіцянки міжнародним фінансовим організаціям скасувати спецрежим ПДВ вже в 2016 році в той час, коли він має діяти принаймні до січня 2018 року.

Завдяки зусиллям аграріїв країни, через тисячний мітинг біля Верховної Ради і неодноразові звернення до влади, аграрній спільноті останнім часом вдалося відстояти збереження спецрежиму ПДВ. Однак, ця перемога не стала довершеною, оскільки з‘ясувалося, що в проекті Бюджету-2016, все ж таки передбачено знищити спецрежим ПДВ! Учасники засідання зазначили, що неминучість краху для сільгосптоваровиробників, до якого призведе дана дія, означатиме такий самий крах і для економіки країни і для продовольчої безпеки наших громадян.

Зважаючи на критичний та загрозливий стан справ та на виконання резолюції V Всеукраїнського аграрного Форуму було прийняте рішення провести в областях засідання аграрних страйкових комітетів та привести їх до “бойової готовності” для того, щоб у разі прийняття владою неправомірного і шкідливого рішення перейти до рішучих дій, які б змусили владу керуватися інтересами своїх виборців, а не виконувати забаганки міжнародних організацій.

Загальноукраїнський аграрний страйк буде спрямований проти безчинства, яке готує влада, відбираючи в селян спецрежим ПДВ та на захист інтересів українського виробника, який з року в рік так і залишається стояти на межі, й гляди, зірветься в прірву, тільки-но дуне вітерець. Ось він вже й подув…

_________________________________________________________________________

Всеукраїнський аграрний форум є постійно діючою структурою, яка об’єднує профільні асоціації, товаровиробників та переробників сільськогосподарської продукції. Координаційна рада Форуму постійно аналізує ситуацію в агропромисловому комплексі та виносить найбільш актуальні питання на обговорення Всеукраїнського аграрного форуму з метою створення сприятливих умов для господарювання на селі.

_____________________________________________________________________________________

РЕЗОЛЮЦІЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ Всеукраїнського аграрного форуму

You may also like

Leave a reply