Найбільша ювелірна мережа в Україні “Золотий Вік” продовжує активно розширюватись. В листопаді свої  двері відкрили нові магазини у таких містах як Болехів, Виноградів, Яворів та Ніжин та оновлений “Золотий Вік” у Львові. Крім того, мережа відновлює роботу тимчасово закритих магазинів. Так, ще один “Золотий Вік” знову відкрився у Миколаєві.

Нові магазини лідера українського ювелірного ринку України, як завжди, зустрічають клієнтів “Золотий Вік” найширшим асортиментом прикрас, щоб задовольнити навіть найвибагливіші смаки. Зокрема тут представлені весільні обручки, каблучки, елегантні сережки, підвіски, браслети та кольє з дорогоцінними та напівдорогоцінними каменями.

“Весь рік, попри війну, ми активно розвивали нашу мережу. Забезпечити доступність до якісних та елегантних ювелірних прикрас для всіх українців – головна мета “Золотий Вік”. У всіх магазинах нашої мережі ми як завжди прагнемо створити індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наближається сезон новорічних та різдвяних свят, а отже багато українців зараз будуть у пошуках подарунків для найдорожчих. У кожному новому магазині, відповідно всім високим стандартам нашої ювелірної мережі, наш клієнт отримує індивідуальний підхід та професійні поради щодо вибору найкращих прикрас, враховуючи всі побажання та бюджет”, – коментують у “Золотий Вік”

Розвиток мережі “Золотий Вік” не тільки додає вагомої вартості ювелірній галузі України, але й сприяє створенню нових робочих місць для місцевих жителів у невеликих містечках та містах України. Так, під кінець 2023 року загальна кількість ювелірної мережі вже становить 376 діючих магазинів.

Нові та оновлені магазини, що відкрили свої двері у листопаді, вже працюють за наступними адресами:

  • м. Львів, вул. Городоцька, 2
  • м. Болехів, вул. 24 Серпня, 9
  • м. Виноградів, вул. Миру, 10
  • м. Яворів, вул. П. Тичини, 3
  • м. Ніжин, вул. Станіслава Прощенка, буд. 1г.
  • м. Миколаїв, ТРЦ «City Center», пр. Центральна, 98

You may also like

Новини компаній

В Україні стрімко набирає оберти прийом платежів через смартфони: за рік кількість активних користувачів додатку “Термінал” зросла у 5 разів

Українські підприємці все частіше вибирають для прийому оплати за товари та послуги зручний банківський сервіс, ...

Comments are closed.