Клієнти ПриватБанку зможуть отримувати SWIFT-перекази в чеських кронах без додаткової комісії через Citibank EUROPE PLC. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, банк розвиває платіжні “мости” з європейськими банками, щоб сприяти розширенню геограції партнерів активізації розрахунків клієнтів.  Для зручності клієнтів, багато з яких опинилися у Чехії через війну, та допомагають рідним, близьким та ЗСУ в Україні, ПриватБанк відкрив новий кореспондентський рахунок в Citibank N.A. в чешских кронах.

Новий кореспондентський рахунок дає можливість клієнтам відправляити в ПриватБанк SWIFT-переказів фізичних осіб в чеських кронах без додаткової комісії. Сформувати реквізити ви можете через Приват24 (меню «Сервіси – Перекази – SWIFT – Реквізити»). Зарахування валютних переказів на гривневі рахунки здійснюється без комісії.

Головні переваги отримання SWIFT-переказів через ПриватБанк –
відсутність обмежень за сумою, можливість онлайн відстеження переказів, спеціальна лінія підтримки для одержувачів SWIFT-переказів. За даними банку, зазвичай гроші надходять на рахунки протягом 24 годин, а 40% платежів зараховуються одержувачу за 5 хвилин.

Як отримати реквізити для SWIFT-переказу в додатку Приват24 – https://www.youtube.com/watch?v=wPXa3wOTKqQ.

Як отримати реквізити картки для зарахування SWIFT через вебверсію Приват24 – https://www.youtube.com/watch?v=PZdhdBRMbUA

You may also like

Comments are closed.