ГО «Жіночий ветеранський рух» запрошує ветеранок, волонтерок, внутрішньо переміщених жінок та всіх українок, які потребують допомоги, на безкоштовні зустрічі взаємопідтримки «Хочу бути поруч з такою як ти»*. Тренінги пройдуть в межах онлайн-групи психологічної підтримки жінок «Тримайся, сістер».

Під час циклу зустрічей з психологинею Надею Перевізник зміцнюватимемо ментальне здоров’я та говоритимемо про те, як бути жінкою під час війни.

Розклад зустрічей:

  • 17 листопада, 18:30 – «Сила жінок. Феномен сестринства» (як дбати про себе, бути в ресурсі та підтримувати одна одну).
  • 18 листопада, 18:30 – «Жінка на службі, військова волонтерка» (актуальні поради про коректне спілкування з військовими і волонтерами під час війни).
  • 25 листопада, 18:30 – «Тривоги, страхи, стереотипи» (важливість планування майбутнього в часи невизначеності).

Лекторка:

  • Надя Перевізник – організаційна консультантка і психологиня. Розробила одні з перших курсів «м’яких навичок» в Україні поза межами корпоративного навчання. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну разом з колегами психологами проводить групи підтримки та консультації ментального здоров’я, які вже відвідали близько 1000 людей.

Як долучитися

Реєстрація за посиланням: forms.gle/XuEyDkjhZ7gYpum27

* «Відома спортсменка, чи скромна студентка. Проста медсестриня, чи, може, прем’єрка. Грайлива чи грізна – українська жінка завжди різна» (трішки змінені слова пісні Pianoбой «Перша леді»).

Довідково
ГО «Жіночий ветеранський рух», що об’єднує ветеранок російсько-української війни, діючих військовослужбовиць та волонтерок, створена для збільшення можливостей реалізації жінками себе в суспільстві та діє для адвокації та захисту прав ветеранок та діючих військовослужбовиць, а також впровадження рівних прав і можливостей.

З 24 лютого 2022 року організація посилила гуманітарний напрям діяльності для оперативної гуманітарної допомоги цивільному населенню, а нині проводить серію психологічних зустрічей для жінок та дівчат, щоб поділитися з ними ресурсом за принципом “сильна – сильній”.

Групи психологічної підтримки для жінок та дівчат організовує ГО «Жіночий ветеранський рух» в межах проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні» за підтримки Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та фінансування Уряду Швеції.

You may also like

Суспільство

Історія родини переселенців з Харкова, які виховують дитину у спектрі аутизму: «Ми розуміємо цінність того року, який втратили через страх визнати діагноз»

Діагноз РСА (розлад спектра аутизму) у дитини може стати справжнім випробуванням для батьків і найближчого ...

Comments are closed.