З 1 травня користувачі сервісу доставки продуктів Zakaz.ua у Івано-Франківську мають можливість закуповуватися онлайн у ще одній мережі супермаркетів – «Таврії В». Мешканці міста можуть обирати усе необхідне з широкого асортименту магазину: онлайн-вітрина налічує понад 9,5 тис. одиниць товарів.

Покупці мають можливість придбати свіжі сезонні фрукти та овочі, кулінарію, продукти здорового харчування, заморожену продукцію, дитяче харчування, а також різноманітну побутову хімію, косметику, товари для домашніх тварин та багато іншого. Також є розділ з акційними пропозиціями, який дозволяє заощаджувати клієнтам свої кошти.

Нагадаємо, що «Таврія В» є всеукраїнською мережею супермаркетів, що працює з 1992 року та налічує на сьогодні 118 торгових об’єкта загальною площею 302 121 м2. Більшість магазинів знаходяться в Одеській, Херсонскій та Миколаївській областях. Сервіс доставки продуктів Zakaz.ua працює в Івано-Франківську на базі магазину, який знаходиться на вулиці Княгинин, 44. Саме цей магазин став одним з перших супермаркетів мережі «Таврія В» на Прикарпатті, який урочисто був відкритий рік тому.

 

«Зростання популярності продуктового онлайн-шопінгу стрімко набирає обертів. Кількість замовлень у Zakaz.ua щоденно зростає, зокрема великий попит на доставку в Івано-Франківську з мереж наших партнерів. Тому, щоб задовольнити потреби всіх наших Клієнтів, ми підключаємо додаткові локації діючих ритейлерів і розширюємо свою команду працівників. Тому було прийнято рішення запустити доставку з Таврії В», коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Мінімальна вартість доставки становить 79 грн та здійснюється у всі райони міста. Також, з наступного тижня з’явиться можливість самовивозу з магазину, яка дозволятиме оплачувати тільки вартість роботи комплектувальника — 24 грн.

Щоб оформити замовлення з супермаркету, необхідно зайти на сайт tavriav.zakaz.ua або відкрити мобільний додаток Zakaz.ua, вибрати місто, потрібну адресу, наповнити кошик товарами, відзначити спосіб оплати та зручний час для доставки. Після підтвердження замовлення професійний комплектувальник відбирає найсвіжіші товари з полиць гастромаркету згідно зі списком. Всі позиції збираються зі збереженням товарного сусідства і правильного температурного режиму. У випадку відсутності товару зі списку замовлення, з покупцем зв’яжуться та запропонують замінити його на аналогічний в тій самій ціновій категорії.

Далі замовлення потрапляє до кур’єра, який швидко та вчасно доправляє товари покупцеві. Кур’єри здійснюють доставку в Івано-Франківську та його передмістях з 10:00 до 22:00 в рамках 2-годинних слотів.

Zakaz.uaукраїнський сервіс доставки продуктів, що входить до міжнародної групи компаній Zakaz Global. Замовлення здійснюється на сайті та в додатку Zakaz.ua на iOS та Android. Сервіс працює на ринку України з 2010 року й надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування з популярних продуктових мереж роздрібної торгівлі: METRO, Аuchan, МегаМаркет, ЕКО маркет, Таврія В, VARUS, UltraMarket, Восторг, КОСМОС, супермаркет “Харків”, WINETIME та За Раз. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно. На сьогодні кур’єрська адресна  доставка доступна у 13-ти великих містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці). Зокрема, компанія здійснює доставку товарів по всій країні (за виключенням тимчасово окупованих територій) через поштові відділення та кур’єрів партнера — логістичної компанії Нова Пошта.

«ТАВРІЯ В»одна з найбільших мультиформатних компаній України. Заснована у 1992 році в Одесі. Керує торговими об’єктами в 6 регіонах України. Таврія-В представлена у Києві, Миколаєві, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Одесі та Одеській області. У компанії працює більш ніж 5 тисяч осіб. Оборот компанії складає 120 млрд 125 тис. грн на рік.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.