За перший тиждень роботи у Приват24 сервісу заохочення відповідальності дітей та юнаків “Зробив-заробив”, завдання від батьків отримали майже 2 тисячі дітей. За статистикою сервісу, з них було успішно виконано 450 завдань, за що діти отримали 12,7 тис грн заохочень.

Переважна більшість завдань стосується прибирання та домашніх справ – 38%, додаткових учбових завдань (26%), турботи про домашніх тварин (13%) та фізкультури і спорту (12%). Середня сума заохочення завдань від батьків становить близько 100 грн – від “символічної” 1 гривні до досить відчутного заохочення у 500 грн.

А серед найбільш нестандартних дитячих завдань за перший тиждень роботи сервісу – такі, як “Навчитися грати двома руками “До Елізи” Бетховена”, “Відмити акваріум до блиску без розводів” та “Забрати з роздягальні речі, які не носиш”.

Перший в Україні сервіс заохочення відповідальності дітей та юнаків “Зробив-заробив” дозволяє батькам заохочувати дітей матеріально за виконання завдань, що не входять в іх звичайні обов’язки. Щоб користуватися “Зробив-заробив”, дитині треба мати платіжну Картку Юніора, далі один з батьків у своєму Приват24 ставить завдання для дитини, визначає термін та ціну за виконання.

Коли дитина заходить у свій Приват24, вона бачить всі завдання та у разі їх виконання підтверджує у додатку чи додає фото гарних результатів. Якщо батьки приймають виконання завдань у визначений термін, дитина отримує гроші від батьків на власну Картку Юніора.

Довідково: Програма фінансової грамотності ПриватБанку об’єднує понад 710 000 школярів, які користуються карткою Юніора та навчаються заощаджувати й накопичувати кишенькові гроші, користуватися банківськими послугами, мобільним банком Приват24, безкоштовно проходити навчання в школі фінансової грамотності та брати участь в інтерактивних акціях і всеукраїнській фінансовій олімпіаді.

You may also like

Leave a reply