За перший тиждень роботи у Приват24 сервісу заохочення відповідальності дітей та юнаків “Зробив-заробив”, завдання від батьків отримали майже 2 тисячі дітей. За статистикою сервісу, з них було успішно виконано 450 завдань, за що діти отримали 12,7 тис грн заохочень.

Переважна більшість завдань стосується прибирання та домашніх справ – 38%, додаткових учбових завдань (26%), турботи про домашніх тварин (13%) та фізкультури і спорту (12%). Середня сума заохочення завдань від батьків становить близько 100 грн – від “символічної” 1 гривні до досить відчутного заохочення у 500 грн.

А серед найбільш нестандартних дитячих завдань за перший тиждень роботи сервісу – такі, як “Навчитися грати двома руками “До Елізи” Бетховена”, “Відмити акваріум до блиску без розводів” та “Забрати з роздягальні речі, які не носиш”.

Перший в Україні сервіс заохочення відповідальності дітей та юнаків “Зробив-заробив” дозволяє батькам заохочувати дітей матеріально за виконання завдань, що не входять в іх звичайні обов’язки. Щоб користуватися “Зробив-заробив”, дитині треба мати платіжну Картку Юніора, далі один з батьків у своєму Приват24 ставить завдання для дитини, визначає термін та ціну за виконання.

Коли дитина заходить у свій Приват24, вона бачить всі завдання та у разі їх виконання підтверджує у додатку чи додає фото гарних результатів. Якщо батьки приймають виконання завдань у визначений термін, дитина отримує гроші від батьків на власну Картку Юніора.

Довідково: Програма фінансової грамотності ПриватБанку об’єднує понад 710 000 школярів, які користуються карткою Юніора та навчаються заощаджувати й накопичувати кишенькові гроші, користуватися банківськими послугами, мобільним банком Приват24, безкоштовно проходити навчання в школі фінансової грамотності та брати участь в інтерактивних акціях і всеукраїнській фінансовій олімпіаді.

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...

Leave a reply