11 лютого о 20:00 відбудеться вебінар «Тривожність: як позбутися та відновитися».

Останній час ми бачимо і читаємо багато поганих новин та прогнозів, адже в повітрі окрім посилення інформаційних атак щодо війни є і погіршення ситуації з COVID 19. Через це, навіть люди не схильні до паніки починають відчувати тривожність та панічні напади. Саме задля зниження тиску, відновлення психологічної рівноваги, кращого самопочуття, опанування навичок аналізу ситуацій та власних реакцій на них Віра Романова проведе практичний вебінар для всіх охочих.

Цей захід підходить людям, які відчувають тривожність і не можуть її вгамувати, хочуть зрозуміти, які страхи заважають розвиватися та які обмеження заважають долати їх, а також тим, хто постійно відчуває занепокоєння, передчуває щось погане на грані паніки — навіть, коли на це немає причин.

Під час вебінару ви отримаєте прості та дієві техніки. Серед них — як працювати  з нав’язливими думками, синдромом самозванця, сумнівами тощо.

Хто спікер? Практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, викладач факультету психології КНУ імені Т. Г .Шевченка та куратор курсу у Стенфорді. Засновник та CEO компанії Your Personal Growth Hacker (кризове консультування власників бізнесу, топ-менеджерів та команд). Експерт з розробки та впровадження управлінських інновацій у бізнесі та стартапах.

Чому варто відвідати цей вебінар:

  • Максимум користі та практики,
  • Зумієте розуміти власні страхи,
  • Зможете керувати собою,
  • Вебінар безкоштовний та не має на меті щось продати.

Вебінар безкоштовний, але потрібна реєстрація. Це можна зробити ось тут.

Після реєстрації ви отримаєте подарунок — список корисної літератури.

Інформаційний партнер заходу Work.ua.

You may also like

Leave a reply