Ділимося рецептом відключення цілого багатоповерхового будинку від системи централізованого опалення та, натомість, становлення електричного

Ви проживаєте у багатоповерховому будинку і на власному досвіді знайомі з усіма «перевагами» користування централізованим опаленням? Давно мрієте про індивідуальне опалення у власній квартирі, щоб самостійно встановлювати бажаний температурний режим, керувати витратами на оплату комуналки, починати та закінчувати опалювальний сезон за власним бажанням, а головне – мати стабільно працюючу систему опалення?

Згідно чинного законодавства, населення має можливість встановлювати автономки у двох варіантах: поквартирно, якщо у будинку від централізованого вже від’єднано 50% абонентів, або усим будинком.

Якщо будинок входить в ОСББ*, то його жителям пощастило. Зазвичай переведенням будинку на електричне опалення займаються саме голови ОСББ.

У цих відповідальних та активних людей серце не на місці, коли по будинку є відкриті питання. А коштовне централізоване опалення, борги за яке, тільки зростають із року в рік, є саме таким, що потребує нагального вирішення.

Компанія «Мережа тепла», що має успішний досвід у переведенні багатоповерхових будинків на автономне електричне опалення, плідно співпрацює з головами ОСББ та радо ділиться рецептом, як реалізувати такий проект.

«Ми знаємо, що це колосальна робота і вклад, як голів ОСББ, так і наших спеціалістів, але результат того вартий! Крім переваг користуванням індивідуальним опаленням, власники квартир у таких будинках отримують знижений тариф на електроенергію, а це 90 коп./1 кВт в опалювальний період. А з нашим і так економним електричним опаленням, користувачі будуть отримувати ще менші рахунки за комуналку. Я кажу це, маючи біля 10 років успішного досвіду з облаштування квартир індивідуальним електроопаленням по всій Україні», – розповідає Іван Попруженко, керівник компанії «Мережа тепла».

За попередніми розрахунками вартості проекту звертайтеся до «Мережі тепла», узгоджуйте її на загальних зборах мешканців будинку та дотримуйтеся наступної послідовності:

  1. Звернутися до міської ради із заявою про відрізку від централізованого опалення та отримати дозвіл. Звісно, попередньо отримавши схвальне рішення усіх мешканців будинку.
  2. Зібрати пакет документів, що складається із плану будинку, його дозвільної потужності та викопіювання.
  3. У разі необхідності, подати заяву до місцевого обленерго для збільшення потужності. Враховуючи те, що житловий фонд переважно радянського зразку – збільшення потужності буде просто необхідним.
  4. Далі, спеціалісти «Мережі тепла» готують проектно-дозвільну документацію, встановлюють опалення та виконують інші необхідні роботи.
  5. Після погодження усіх документів та виконаних робіт у відповідних інстанціях, власники квартир отримують знижений тариф на електроенергію в опалювальний період, перезаключивши договір з обленерго.

*ОСББ – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Такі нехитрі кроки, потребуючі часу та уваги, необхідні, щоб звільнитися від тягаря у вигляді централізованного опалення та боргів. А встановлення економного електричного опалення – запорука комфорту, тепла та економії в опалювальний період. У «Мережі тепла» знають, як ними крокувати!

You may also like

Новини компаній

42,1% українських МСБ відзначають брак кваліфікованих працівників: Netpeak Group надає в паблік курси для навчання та адаптації співробітників

Хмарна LMS-платформа АcademyOcean (частина Netpeak Group), надасть українським компаніям безкоштовний доступ до 10 курсів з ...

Leave a reply