Як пережити інспекційні перевірки?

Як пережити інспекційні перевірки?

Підприємці в Україні часто з острахом чекають на перевірки контролюючих органів. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.

У понеділок, 15 червня, о 13:30 відбудеться подія Пережити інспекційні перевірки: презентація “Помічника підприємця” та посібника “Легка перевірка: шпаргалка для бізнесу”, де EasyBusiness та BRDO презентують бізнесу інструменти, що полегшать процес проходження державних перевірок.

Розроблені інструменти допоможуть підприємцям підготуватись та “пережити” державні перевірки. “Помічник підприємця” та посібник “Легкі перевірки: порадник для бізнесу” дозволять користувачу слідкувати за календарем державних перевірок бізнесу, оцінити ступінь ризику свого підприємства, дізнатись, які документи підготувати та вимоги виконати, аби успішно пройти перевірку контролюючих органів, та як поскаржитись на порушення з боку інспекторів.

Інструменти були розроблені Офісом ефективного регулювання BRDO та EasyBusiness за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Онлайн-трансляція буде відбуватися на сторінці події у Facebook.

Для отримання корисних матеріалів після події зареєструйтеся за посиланням

Довідково: Підприємці в Україні часто з острахом чекають на перевірки контролюючих органів. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій. Саме тому Офіс ефективного регулювання BRDO та EasyBusiness за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” розробили безкоштовні онлайн-інструменти, які допоможуть малому та середньому бізнесу щонайкраще підготуватись до перевірок та дізнатись, як захистити свої права.

Оставить комментарий