Старт програми «Акселератор соціального підприємництва»

Старт програми «Акселератор соціального підприємництва»

Як запустити свій соціальний бізнес та зробити його фінансово стійким? Як шукати інвестиції? Як збалансувати соціальну та бізнес-складову, налагодити продажі та побудувати команду мрії? — питання, які цікавлять майже кожного, хто починає свій соціальний бізнес.

10 липня в Українській соціальній академії стартує програма інтенсивного розвитку для соціальних стартапів та діючих соціальних підприємств «Акселератор соціального підприємництва». Мета Акселератора  — допомогти учасникам удосконалити свої продукти та послуги, прокачати бізнес і підприємницькі компетенції, масштабуватись та залучити інвестиції.

Програма передбачає очне або заочне навчання (за вибором студента), менторство та експертну підтримку. Учасники також отримають можливість взяти участь у конкурсі інвестицій на розвиток успішного соціального бізнесу.

Задля вашої безпеки навчання проходить онлайн (зі знижкою 20%) або в малій групі (10 людей) з дотриманням санітарних норм.

Для кого програма?

  • Для соціальних стартапів, які мають бізнес-модель та прототип продукту/послуги;
  • Для засновників та керівників соціальних підприємств, які прагнуть збільшення продажів та масштабування;
  • Для випускників пре-акселератора Української соціальної академії, які прагнуть розвинути свій стартап в успішний бізнес.

Програма розроблена за методиками Віденської бізнес-школи (Австрія) та Центру розвитку соціального підприємства при Університеті Santa Clara у Кремнієвій долині (США).

Що ви отримаєте:

  • 5-місячне навчання з управління соціальним підприємством
  • індивідуальне онлайн-менторство для кожної з команд від ключових експертів у галузі (20+ менторів), консультації з командою Української соціальної академії
  • долученість до екосистеми соціального підприємництва;
  • практичну роботу з експертами, визначите власні цілі та попрацюєте «в полях» з клієнтами та користувачами ваших продуктів;
  • інвестиції від УСА та інших інвесторів. Розмір інвестицій залежатиме від потреб кожного стартапу.

Старт: 10 липня 2020 року

Вартість участі: офлайн-навчання у Києві — 5 000 грн., онлайн — 4000 грн.

Для випускників онлайн-курсів Української соціальної академії знижка 50%.

Детальна інформація

Організатор
Українська соціальна академія навчить заробляти стабільно та вирішувати при цьому соціальну проблему.

Контакти:
[email protected]
+38 098 248 22 64
Українська соціальна академія

Оставить комментарий