Як купити iPhone 12 першим?

Як купити iPhone 12 першим?

В Україні продажі офіційного iPhone 12 стартують вже завтра, 30 жовтня. Якнайшвидше придбати iPhone 12 можна у цілодобовому магазині MOYO 24/7, який працює як вдень, так і вночі. Видача попередньо зробленних замовлень та продаж наявних нових моделей розпочнеться з 00:01.

Нагадуємо, що київський магазин MOYO за адресою вул. Марка Вовчка, 18а працює у форматі 24/7. Це три поверхи з технікою, електротранспортом, великою побутовою технікою та товарами для дітей. Ще у 2018 році компанія запустила автоматизований сервіс доставки товарів зі складу, який з’єднаний з магазином за допомогою транспортної лінії. Для безконтактної доставки зі складу доступно понад 40 тисяч одиниць техніки. Товари видають протягом 20 хвилин з моменту оформлення та підтвердження  замовлення на сайті.

Сьогодні MOYO 24/7 залишається єдиним магазином в Україні, в якому можна придбати техніку з самовивозом протягом дня та ночі.

Для довідки

MOYO — національна мережа магазинів техніки та електроніки. Інтернет-магазин moyo.ua пропонує сервіс доставки товарів 24/7. Завдяки автоматизованій транспортній лінії, зі складу здійснюється видача товарів протягом 20 хвилин з моменту замовлення на сайті. Понад 3 млн відвідувачів щомісяця. Компанія дотримується закону України та підтримує всі превентивні дії щодо захисту населення від поширення вірусу COVID-19. Інтернет-магазин працює в посиленому режимі.

Оставить комментарий