30 червня 2015 року о 10 годині в ННЦ «Інститут аграрної економіки» (вул. Героїв Оборони, 10) розпочне роботу міжнародна конференція «Інформаційне забезпечення сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та малого і середнього бізнесу – роль сільськогосподарських дорадчих служб»

На конференції будуть розглянуті актуальні питання дорадчої підтримки малого та середнього бізнесу і сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.

Організатори: Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України; ННЦ «Інститут аграрної економіки» та партнери;Міністерство аграрної політикиДепартамент науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі.

Конференція відбудеться за підтримки Проекту USAID Агроінвест.

До участі у конференції запрошені члени кооперативів та об’єднань кооперативів, представники сільськогосподарських дорадчих служб, фермери, представники сільського малого та середнього бізнесу, науковці, політики, представники органів влади та місцевого самоврядування, міжнародних організацій, проектів міжнародної технічної допомоги, посольств, ЗМІ.

До обговорення заплановані такі питання:

  • Кооперація, МСБ, дорадництво в Єдиній комплексній стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки та інших актах державної політики.
  • Наукове, освітнє, дорадче та кадрове забезпечення розвитку кооперації та МСБ на селі.
  • Забезпечення участі різних верств населення в сільськогосподарській діяльності
  • Світовий досвід підтримки кооперації та МСБ.
  • Практичні аспекти інформаційної підтримки забезпечення кооперативів, МСБ в діяльності дорадчих служб.
  • Потреби фермерів, сільського населення та кооперативів в інформації, знаннях та навичках та як їх задовольнити.
  • Сільська кооперація, МСБ в контексті регіонального розвитку.

До участі у заході просимо зареєструватися: електронною поштою [email protected], телефоном (044) 2 230 270. Прохання вказати інформацію про особу та організацію, яку вона представляє.

Коротка довідка.

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України є всеукраїнською дорадчою організацією, що заснована в 2003 році. Метою діяльності Асоціації є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації.

Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки” створено 1956 року. Інститут є головною установою у сфері аграрної економіки, що надає методичну допомогу вченим економістам-аграрникам різних аграрних наукових установ і вищих навчальних закладів у проведенні дослідницьких робіт у галузі економіки й організації сільського господарства, а також у підготовці наукових кадрів.

You may also like

Leave a reply