19 червня 2015 року у приміщенні Малого конференц-залу НАН України відбувся круглий стіл «Податкова реформа у концепціях РПР і ГП «Нова Країна». Дискусія авторських колективів з представниками малого та середнього бізнесу».

Організаторами виступили Громадянська платформа «Нова Країна», Реанімаційний Пакет Реформ та Форум фахових організацій МСБ України.

Основною ідеєю заходу було проведення публічної дискусії декількох авторських колективів одночасно з найбільш активною частиною громадськості – представниками малого та середнього бізнесу. У дискусії прийняли участь представники ЦОВВ, народні депутати України, експерти та підприємці.

Концепція «Реформа податкової системи України» від Реанімаційного пакету реформ

 

Концепція Податкової Реформи «Білий Бізнес» від Громадянської платформи «Нова країна»

 

Податкове реформування очами Малого та середнього бізнесу від групи «Підприємці за реформи» (Форум фахових організацій МСБ України)

У процесі дискусії учасники визначили основні принципи оподаткування з точки зору бізнесу та домовились запросити представників авторських колективів концепцій податкової реформи, профільних робочих груп фахових спільнот та незалежних експертів увійти до складу тимчасової Робочої групи з метою узгодження основних положень «Концепції податкової реформи, що об’єднує суспільство».

Узгоджену Концепцію заплановано винести на розгляд всеукраїнського форуму з питань податкової реформи, який має відбутись у кінці липня 2015 р. «на платформі» Національної ради реформ.

Проект резолюції круглого столу

Джерело: http://msb.enarod.org/

You may also like

Leave a reply