Фасад Дому культури Київського політехнічного інституту прикрасило творіння знаного на весь світ канадського художника Аарона Лі-Хілла. Проект реалізовано завдяки ініціативі фонду Sky Art Foundation та спонсорській підтримці групи компаній EVO.

“На муралі зображено атоми, які рухаються назустріч одне одному з нестримною швидкістю, а при зіткненні продукують енергією. Стіни провідного технічного вузу України якнайкраще підійшли для втілення задуму,” – розповів Аарон Лі-Хілл під час презентації муралу. На створення зображення художника надихнула теорія великого вибуху. Він працював над стріт-арт-шедевром впродовж двох тижнів і своєю роботою цілком задоволений.

“Ми охоче відгукнулися на прохання підтримати проект і вражені результатом. Мурал органічно вписується в архітектуру будівлі і наче вдихає в неї життя і енергію. Сподіваюсь, таких робіт в України буде ще більше, – прокоментував участь групи компаній EVO у проекті генеральний директор Микола Палієнко. Аналогічні сподівання і у засновника фонду Sky Art Foundation Дмитра Палієнка, який і запросив митця до України. Фонд популяризує мистецтво в Україні, зокрема, децентралізацію культури міст шляхом створення арт-об’єктів не тільки у центрі, але й на околицях мегаполісів.

Студенти і керівництво вузу також тішаться артом. Кажуть, із задоволеннями віддали б усі стіни вишу під подібні творіння.

Аарон Лі-Хілл працює в унікальному жанрі – у його роботах органічно поєднується графічний дизайн, графіті, живопис, трафарет та елементи скульптури.. Його картини об’ємні і складається враження, що вони живі. Творіння художника прикрашають стіни і фасади в Австралії, Таїланді, Німеччині, Мексиці, Китаї тощо. Мурал на стінах ДК КПІ – його перша робота в Києві, але не остання. “Полотно в Україні – одне з найзахопливіших і найскладніших з тих, над якими я мав честь працювати, – зазначив Аарон Лі-Хілл. Невдовзі він знову прилетить до Києва, щоб перетворити стіни ще однієї будівлі на арт-об’єкт. Якої саме – поки що таємниця.

You may also like

Leave a reply