Департамент BASF Agricultural Solutions презентує унікальний для українського ринку фінансовий інструмент — вексель під 0,01% на купівлю аграрної продукції BASF. Вексельна програма стартує з 1 грудня 2021 року. Фінансова можливість для аграріїв реалізовується спільно з Райффайзен Банк.

  • Програма розрахована на нових споживачів продукції BASF
  • Мінімальна сума векселя — 500 тис. грн
  • Вексельна програма стартує з 1 грудня 2021 року
  • Розрахуватися за векселями аграрії зможуть у кінці сезону

«У такий спосіб ми хочемо стимулювати малий і середній аграрний бізнес купувати якісну перевірену продукцію та скористатися всіма перевагами продукції BASF. Адже це — практично безкоштовний вексель, який ще не був доступний на ринку України. Ініціатива немає подібних аналогів», — пояснює Юрій Журавель, керівник відділу впровадження стратегії продажів та цифрових технологій BASF Agricultural Solutions.

Щоб скористатися векселем BASF під 0,01%, необхідно, по-перше, бути новим покупцем продукції компанії, тобто не купувати ЗЗР чи насіння останні 2 сезони. Далі потрібно заповнити форму-заяву на сайті та визначитися із сумою векселя. Сума має бути не менша за 500 тис. грн. Після отримання позитивної відповіді дочекатися дзвінка від банку й оформити кредитну лінію (або ж отримати підтвердження щодо векселя, якщо кредитна лінія вже відкрита). Далі потрібно лише отримати продукцію BASF від дистриб’ютора, авалювати вексель у банку й розплатитися ним з постачальником.

«Райффайзен Банк займає суттєву частку на ринку агрофінансування. Тож існує дуже велика ймовірність, що підприємці вже мають там кредитну лінію. Тому процес підтвердження векселя буде швидким. Оплатити вексель традиційно можна буде в кінці сезону. Тоді, коли аграрії отримають кошти за вирощену продукцію. Відсоток, що потрібно буде сплатити, мінімальний — 0,01%», — додає Юрій Журавель.

Вексельна пропозиція буде доступною обмежений термін в обмеженій кількості. Тривалість дії залежить від попиту на фінансовий інструмент. Прогнозується, що вона буде високою, адже незалежно від розміру господарства та площ з культурами, усі аграрії хочуть зрощувати й зростати. З продукцією та інструментами BASF це щоразу наближає їх до мети.

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об’єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров’я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об’єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2019 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 7,8 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/  або сторінку в соціальній мережі.

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 110 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2020 році обсяг продажів концерну склав 59 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.   

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply