У листопаді одесити оплатили через  QR-коди ПриватБанку більше 140 тис. квитків за проїзд у комунальному транспорті проти 8,5 тис. у жовтні. Як повідомили у банку, значне зростання безготівкових оплат викликане тим, що для пасажирів, які розраховуються за проїзд через QR-код, вартість квитка меньше на 1 грн порівняно з готівковою оплатою.

Нагадаємо, на початку жовтня ПриватБанк запустив безготівкову оплату за проїзд у міському транспорті – плакати з QR-кодом розміщено у 284 вагонах тролейбусів та трамваїв міста.

Скористатися QR-оплатою можуть клієнти будь-якого українського банку. Слід лише завантажити застосунок Приват24 на свій мобільний телефон та додати до нього банківську картку свого банку.

В цілому в Україні за 11 місяців 2021 року через QR-коди ПриватБанку оплачено 13,5 млн квитків на проїзд у міському транспорті, що постійно зростає. Якщо за 11 місяців 2020 року було здійснено 8,5 млн транзакцій, то за 11 міс. цього року вже – 13,5 млн.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply