Посол Вольфганг Ішингер, Голова Мюнхенської конференції з безпеки, увійшов до Наглядової ради Ялтинської Європейської Стратегії (YES). “Посол Ішингер – один з найвідоміших дипломатів та експертів із міжнародної політики, – зазначив засновник YES Віктор Пінчук. – Для нас велика честь, що він підтримуватиме YES у виконанні її місії, якою є сприяння інтеграції України до Європи та світу”.

Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – це найбільша у Східній Європі платформа публічної дипломатії, що розробляє стратегії розвитку України та Ширшої Європи, а також сприяє євроінтеграції України. YES, що була заснована українським бізнесменом та державним діячем Віктором Пінчуком у 2004 році, діє під керівництвом почесної Наглядової Ради на чолі з Александром Кваснєвським, Президентом Польщі (1995-2005).  Щорічні зустрічі YES збирають світових лідерів в Україні з метою обговорення стратегій розвитку України та Ширшої Європи на глобальному рівні, сприяння поширенню глобального мислення в Україні та внесення українського питання до міжнародного порядку денного. Вони є відкритим майданчиком для обміну ідеями  між представниками України, Європейського Союзу, Російської Федерації, США та інших країн, а також між представниками української  влади та опозиції.

Посол Вольфганг Ішингер є Головою Мюнхенської конференції з безпеки з 2008 року. Пан Ішингер розпочав дипломатичну кар’єру у 1973 році як співробітник офісу Генерального секретаря ООН. З 1975 року працював у дипломатичній службі Федеративної Республіки Німеччина. У Міністерстві закордонних справ ФРН пан Вольфганг Ішингер очолював політичний відділ посольства Німеччини у Парижі, працював Директором відділу планування політики, Директором з політичних питань, Державним секретарем з питань закордонних справ (заступником Міністра закордонних справ), послом Німеччини у Сполучених Штатах Америки та послом Німеччини у Великобританії. У 2007 році також представляв Європейський Союз у перемовинах «Трійки» щодо майбутнього Косово. У 2014 році, як представник Голови ОБСЄ, посол Ішингер був одним з модераторів низки круглих столів в Україні, що мали за мету сприяння широкому національному діалогу. У 2015 році очолював “Групу видатних діячів з питань безпеки в Європі як спільного проекту” при ОБСЄ, завданням якої було надання консультацій щодо відновлення безпеки в Європі. У період 2008 – 2014 років також був Глобальним директором зі зв’язків з органами державної влади у компанії Allianz SE (Мюнхен).

You may also like

Leave a reply