Vodafone запускає сервіс «Інтернет для 2-го девайсу» – шерінг інтернету для ще одної додаткової SIM-картки – один номер, дві картки та два девайси. Сервіс дозволяє не лише ділитися своїм інтернет-трафіком, а й відстежувати його використання та контролювати баланс для обох карток.

На сьогодні безліч користувачів і пристроїв використовують одні й ті ж пакети послуг, для таких клієнтів важливо, щоб клієнти могли повністю контролювати своє використання та мали змогу бачити витрати в режимі реального часу.

Компанія Vodafone запропонувала можливість використовувати єдиний обсяг даних для двох пристроїв одночасно. Це спрощує користування інтернетом для декількох девайсів –  клієнтам більше не потрібно думати про оплату інтернету на кожній картці окремо. Основна і додаткова картки матимуть загальний баланс і будуть використовувати інтернет в рамках одного тарифу. На відміну від роздачі інтернету, під час користування послугою «Інтернет для 2-го девайсу», сесія не перериватиметься навіть під час голосового виклику.

Послуга стане у нагоді тим, хто хоче підключати до свого смартфону додатково 3G або 4G девайси у будь-якій точці мережі Vodafone та користуватись інтернетом. Також це зручний спосіб забезпечити інтернетом девайси дітей чи батьків. На додатковій карті заблоковані голосові та SMS послуги, а також USSD запити, що убезпечить від підключення випадкових послуг.

За даними, отриманими на етапі клієнтського тестування послуги, додаткову картку використовували не лише у планшетах та смартфонах, а й у ноутбуках, модемах і навіть у автомагнітолах.

Внутрішнє опитування учасників тестування показало, що клієнти  високо оцінили зручність користування спільним рахунком та пакетом мегабайт, 90% респондентів після тестування, готові продовжити користуватися послугою і надалі, а 73% респондентів – готові порекомендувати послугу своїм друзям.

Послугу можна замовити в одному з тарифних планів Vodafone – RED XXL, ULTRA, ULTRA VIP, SuperNet Unlim, RED XL, або у бізнес-тарифах Red Business L, Red Business Ultra L, Red Business XL, Red Business Ultra VIP, Red Business VIP. Вартість користування послугою буде безкоштовною для всіх тарифних планів, крім тарифів SuperNet Unlim, RED XL та Red Business L. Для останніх тарифних планів перший місяць буде безкоштовним, а далі –  50 грн на місяць з другого місяця користування.

Для того, щоб підключити другу карту, потрібно придбати стартовий пакет Power SIM вартістю 25 грн – в інтернет-магазині або у будь-якому магазині Vodafone. Дізнатись детальніше як підключити послугу можна на сторінці www.vodafone.ua/i2d.

Vodafone — одна з найбільших телекомунікаційних компаній світу. Її послугами в Україні користується понад 19 мільйонів користувачів. 82% території України має 4G-покриття, тож швидкість мобільного інтернету можна відчути майже всюди. 4G-покриття працює на всіх 52 станціях метро у Києві й на 30 у Харкові, а також на перегонах між усіма станціями.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 30 червня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 130 мільйонів IoT пристроїв. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2021 року перевищили 30,9 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Leave a reply