Vodafone Україна виступив партнером проекту Lifeline Ukraine та відкрив для своїх абонентів короткий номер 7333 для дзвінків на гарячу лінію з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я.

Гаряча лінія розрахована, в першу чергу, на ветеранів та членів їх родин, але психологічну допомогу може отримати кожен абонент Vodafone, хто цього потребує, за коротким номером 7333. Дзвінок безкоштовний.

Lifeline Ukraine – це національна професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я. Кожному, кого переслідують депресія або думки про самогубство, кому нема з ким цим поділитись лінія пропонує першу емоційну допомогу.

Професійні спеціалісти гарячої лінії надають психоемоційну підтримку як при телефонному зверненні, так і при запиті у чаті на сайті Lifeline Ukraine, на сторінці Facebook та у Telegram каналі.

Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.

«Vodafone Україна був першим оператором, який приєднався до цієї важливої ініціативи партнерів. Ми підтримуємо Lifeline Ukraine та прагнемо, щоб завдяки технологіям зв’язку кожен наш абонент міг отримати необхідну допомогу, як медичну, так і психоемоційну», – відзначила Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна.

Лінія працює з серпня 2019 року. Станом на сьогодні, вона отримала більше 9 000 звернень та надала 6 000 годин консультацій.

Vodafoneодна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країнах і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply