Спеціальна програма Go Data, розроблена та адаптована для Чернівецької області ВООЗ, функціонуватиме на базі зв’язку від Vodafone Україна.

Обласний лабораторний центр, що займається контролем та профілактикою захворювань у Чернівецькій області, відповідає зокрема й за відстежування епідемічної ситуації регіону. В рамках пілотного проєкту заклад отримав від  Всесвітньої організації охорони здоров’я технічну допомогу та спеціальне програмне забезпечення  для узагальнення та аналізу результатів епідеміологічного розслідування випадків, а також для опитування контактних осіб. Забезпечення зв’язком обладнання проєкту відбуватиметься за допомогою сім-карток від Vodafone.

За словами виконувачки обов’язків директора Чернівецького обласного лабораторного центру Наталії Гопко, завдяки новому програмному забезпеченню та техніці,  фахівці центру зможуть спілкуватися з інфікованими чи контактними особами та одночасно вносити дані до уніфікованого опитувальника. Це значно спростить роботу персоналу. Для цього використовуватиметься програма Go Data, розроблена та адаптована для Чернівецької області ВООЗ.

Пілотний проект з відстежування інфекційних захворювань за допомогою спеціальної програми Go Data  дозволить швидко та ефективно реагувати на спалахи інфекційних недуг, щоб уникнути їх поширення.

Нагадаємо,  Vodafone Україна забезпечує безкоштовним зв’язком мобільні бригади вакцинації проти Covid-19, які користуються послугами оператора, та надає безкоштовно кожному медпрацівнику по 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі. Перелік номерів телефонів працівників мобільних бригад вакцинації та перелік телефонних номерів медичних працівників регулярно надається Міністерством Охорони Здоров’я. Використовувати безкоштовні хвилини та гігабайти можна протягом 30 днів з моменту їх призначення.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Leave a reply