Vodafone забезпечив бекоштовний доступ до важливих медичних й урядових інформаційних ресурсів

Vodafone забезпечив бекоштовний доступ до важливих медичних й урядових інформаційних ресурсів

Vodafone надає усім своїм клієнтам в Україні на час карантину безкоштовний доступ до важливих інформаційних ресурсів.

Клієнти Vodafone у роумінгу зможуть безкоштовно заходити на сторінки:

  • Вебресурс «ДРУГ» Міністерства закордонних справ України – – https://friend.mfa.gov.ua/
  • Міністерство закордонних справ України – https://mfa.gov.ua/

Ці ресурси будуть доступні навіть за відсутності грошей на рахунку, так само як доступ на сайт Vodafone.ua та сервісу самообслуговування My Vodafone.

Компанія нарахувала по 100 грн на рахунки своїх клієнтів, які перебували за кордоном на час оголошення про закриття кордонів України – щоб дати можливість залишатися на зв’язку до прибуття в Україну – не тільки з урядовими органами, а й зі своїми близькими, що залишилися вдома, а також вчасно отримувати актуальну життєво важливу інформацію.

З 13 березня на час карантину Vodafone надав своїм клієнтам в Україні безкоштовний безлімітний доступ до популярних мессенджерам і соціальним мережам Online Pass – щоб підтримати можливість залишатися на зв’язку, не дивлячись на введені обмеження.

Щоб скористатися доступом до послуги Online Pass, потрібно набрати комбінацію * 316 * 1 #. Послуга для безлімітного спілкування в соціальних мережах буде діяти протягом 28 днів з моменту підключення, після чого буде відключена. Перевірити статус послуги Online Pass можна за допомогою USSD команди * 316 * 2 #.

Послуга online pass доступна для підключення клієнтам передплачених тарифних лінійок Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифів Vodafone Light + та Vodafone ZAHID. У тарифах Vodafone SuperNet Start / Pro / Unlim і Joice послуга Online Pass вже включена в пакет послуг відповідно до умов тарифу і не вимагає підключення. Детальніше про послугу – на сайті.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 31 грудня 2019 року Vodafone надає послуги близько 625 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 25 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 69% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,8 млн клієнтів.

Оставить комментарий