Vodafone оголошує про новий набір до школи Big Data Lab, яка готує аналітиків великих даних. Заняття почнуться у січні 2023 року.

Інтенсивний піврічний курс містить весь спектр знань, необхідних для старту кар’єри у data science

  • навчальні модулі з вивчення фундаментальних математичних дисциплін,
  • модулі з інженерії великих даних та прикладної доменної експертизи.
    Знання закріплюються практикою у роботі з реальними великими даними Vodafone.
    Навчання в школі проходить тричі на тиждень онлайн. Студенти мають можливість взаємодіяти з ментором і групою під час занять та передивлятись записи лекцій.Команда менторів складається з викладачів провідних технічних вишів України та світу іпрактикуючих data science експертів, які володіють майстерністю доступно викладати складні матеріали.

Концентрована програма курсу має поглиблену практичну складову роботи з великими даними,
у якій передбачено поетапне збільшення складності завдань. Почавши з роботи над “датасетом
Титаніка”, відомою задачею, орієнтованою на початківців у машинному навчанні, студенти поступово підходять до комплексного фінального проекту з великим датасетом Vodafone. Щороку програма курсу перевіряється на актуальність і вдосконалюється відповідно до ринкових запитів та прагнення підвищити якість навчання. Ось перелік останніх змін, які запровадили організатори школи минулого року:- Відкрили підготовчий курс, де студенти мають можливість поновити та підтягнути знання в галузі програмування та математики. – Покращили зв’язок між теоретичними і практичними дисциплінами. – Посилили підтримку підготовки до фінального проекту.

Майже кожного місяця на студентів чекає перевірка програмного коду актуальних датасетів. Як результат, більше 80% студентів, які дійшли до фінішу і захистили фінальний проект, вже працюють з даними. Деякі студенти працевлаштувались ще під час навчання. Після закінчення курсу і успішно виконаного фінального проекту, випускники зможуть працювати на позиціях: Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо. Відбір у навчальну групу складається з розгляду заявки, перевірки знань і проходження співбесіди.

Старт занять заплановано на 17 січня 2023 року. Абітурієнтам, знань яких виявиться недостатньо для навчання, пропонують пройти чотиритижневий підготовчий курс, який містить модулі з математики і програмування. Підготовчий курс стартує 22 листопада. Подати заявку на вступ до школи Big Data Lab можна на сайті bigdatalab.com.ua

You may also like

Comments are closed.