Приват24 додав новий функціонал для підприємців – сплату єдиного податку та інших бюджетних платежів. Як повідомив член правління банку Євген Заіграєв, така можливість зʼявилась для всіх клієнтів ФОПів у оновленій версії найпопулярнішого в Україні мобільного додатку Приват24.

“Ми продовжуємо розвиток максимально зручного сервісу для малого бізнесу в Приват24 для фізичних осіб, – говорить Євген Заіграєв. – сьогодні ми зробили ще більш зручними бюджетні платежі прямо всередині звичного для всіх мобільного банку”.

Підприємцю для створення бюджетних платежів у Приват24 треба зайти в меню “Бізнес” – «Платіж до бюджету», вибрати отримувача та номер рахунку одержувача. Далі в блоці «Дані платежу» треба обрати код сплати податку, вказати суму податку та рахунок, з якого будуть списані кошти. Після перевірки даних залишається підписати платіж за допомогою SmartID.

Нагадаємо, ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Privat24 для Android та iOs. Більше ніж  700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, можуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24 для фізосіб. Щоб користуватися оновленим сервісом, потрібно лише оновити мобільний банк Приват24 до останньої версії.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк відновлює банківські послуги на звільненій Херсонщині: поновлено роботу банкомату у Дарʼївці

ПриватБанк продовжує відновлювати мережу банківських послуг для жителів звільненої території Херсонщини. У селі Дарʼївка Білозерського ...

Comments are closed.