Приват24 додав новий функціонал для підприємців – сплату єдиного податку та інших бюджетних платежів. Як повідомив член правління банку Євген Заіграєв, така можливість зʼявилась для всіх клієнтів ФОПів у оновленій версії найпопулярнішого в Україні мобільного додатку Приват24.

“Ми продовжуємо розвиток максимально зручного сервісу для малого бізнесу в Приват24 для фізичних осіб, – говорить Євген Заіграєв. – сьогодні ми зробили ще більш зручними бюджетні платежі прямо всередині звичного для всіх мобільного банку”.

Підприємцю для створення бюджетних платежів у Приват24 треба зайти в меню “Бізнес” – «Платіж до бюджету», вибрати отримувача та номер рахунку одержувача. Далі в блоці «Дані платежу» треба обрати код сплати податку, вказати суму податку та рахунок, з якого будуть списані кошти. Після перевірки даних залишається підписати платіж за допомогою SmartID.

Нагадаємо, ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Privat24 для Android та iOs. Більше ніж  700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, можуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24 для фізосіб. Щоб користуватися оновленим сервісом, потрібно лише оновити мобільний банк Приват24 до останньої версії.

You may also like

Comments are closed.