У ці вихідні  Vodafone Retail відкрив свій новий магазин на Хрещатику. Магазин розташований за адресою: місто Київ, вулиця Хрещатик, 22, у будівлі Головпоштамту. Vodafone ділиться першими результатами роботи магазину та дає 5 причин, чому на нього варто звернути увагу.

Головний магазин Vodafone

Новий магазин на Хрещатику стане флагманом мережі Vodafone Retail. Тут компанія тестує та впроваджує нові підходи в обслуговуванні клієнтів та продажах гаджетів.

Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна: «Україні є куди рости в плані розвитку ритейлу. Ми, звісно, аналізуємо український ринок, разом з тим беремо за основу свою експертизу та експертизу наших глобальних партнерів в інших країнах. В Україні ми сповідуємо філософію відмінну від інших гравців ринку. Ми будемо допомагати, розвивати, навчати, розважати та створювати унікальний стиль спілкування компанії і клієнта. Vodafone Retail – це не традиційна торгова мережа, це новий experience-–простір».

Перший магазин партнерської моделі

У центральній частині розташована інноваційна бренд-зона Samsung, де будуть демонструватися всі новинки та флагмани бренду. Це перший магазин, де компанія тестує партнерську модель з Samsung. У планах обладнати бренд-зонами Samsung ще 17 магазинів до кінця 2019 року, та 60 магазинів у 2020 році.

Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна: «Ми віримо у партнерство з найбільшими технологічними компаніями, світовими лідерами в технологіях, розробці та виготовленні сучасних пристроїв. В цьому контексті одним зі стратегічних партнерів на українському ринку є Samsung. Ми плануємо, що наші партнерські магазини стануть своєрідними інноваційними центрами, де можна буде побачити технологічні новинки та техніку, пов’язану з технологіями передачі данних, інтернетом речей й іншими інноваційними розробками».

Нестандартні «острівки»

Окрім традиційних функціональних зон продажів та обслуговування, простір магазину пропонує й декілька нетипових «острівків». Так, наприклад, кожен відвідувач магазину може користуватися безконтактним благодійним терміналом, щоб долучитися до проекту «Добра справа в подарунок». А ще у магазин Vodafone варто зайти, щоб випити хорошої кави. У майбутньому на території магазину запрацює постійна експозиція музею мобільної історії.

Інновації та історія в інтер’єрі

Простір магазину поєднав інновації та історію, його творцям вдалося максимально зберегти фасадне та внутрішнє оформлення будівлі. Так, дизайнери зберегли вінтажне покриття підлоги та ліпнину, вписавши їх у сучасний дизайн нового магазину.

Загальна торгова площа магазину складає 220 мкв.

Що купують у головному магазині на Хрещатику

У перші вихідні магазин відвідали близько 7000 клієнтів. Максимальний чек покупця склав 31 тис. грн.

Серед продажів смартфонів топ-5 виглядає наступним чином:

  • Samsung Galaxy J4 2018
  • Samsung Galaxy A30 32GB
  • Xiaomi Mi A3 4/64GB
  • Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB
  • Nokia 1 Plus

Топ-5 гаджетів:

  • Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4 Black
  • Модем USB Alcatel IK40 White LTE
  • Смарт-годинник Amazfit Bip Black
  • Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 Black
  • Смарт-годинник ELARI Fixitime 3 Pink

Магазин на Хрещатику, 22 працює щодня з 10 ранку до 9 вечора.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках.

Станом на 30 червня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

You may also like

Leave a reply