22 серпня 2022 року Міністерство культури та інформаційної політики України та телеком- оператор Vodafone Україна запустили спільний проєкт – «Збережіть українську культуру». Проєкт привертатиме увагу до воєнних злочинів країни-агресора росії проти пам’яток культури України та залучатиме меценатів, донорів та представників світових урядів до збереження та відбудови об’єктів української культурної спадщини., Також в проєкт націлено на популяризацію української культури у світі. Організатори реалізують проєкт на двох онлайн-платформах. Одна має на меті ібрати кошти на відновлення ушкодженої культурної спадщини України, друга – привернути увагу широкої аудиторії до українських культурних пам’яток.

На сайті restore.mkip.gov.ua зібрано інформацію про зруйновані та пошкоджені пам’ятки
культури, зазначено масштаби руйнувань та суми коштів, необхідні для їх відновлення.
Благодійники можуть обрати локацію та здійснити пожертву безпосередньо на сайті проєкту. Також можна вибрати напрямок допомоги, наприклад, відновити дах, вікна, інтер’єр.

 «Для Міністерства культури та інформаційної політики пріоритетним напрямком роботи є збереження культурної спадщини України. Сьогодні ворог цілеспрямовано її нищить. Презентована платформа має привернути увагу громадськості, як в Україні, так і закордоном, до зруйнованої культурної спадщини. А також надає можливість нам всім долучитися до її відбудови.  Консолідація українців та світової спільноти задля збереження культурної спадщини дозволить нам її відновити та зберегти», – каже заступниця Міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар.

3D фото тих зруйнованих чи пошкоджених об’єктів, до яких наразі є відносно безпечний доступ, представлені на сайті Find&Follow у розділі Cultural Patronage. Також на сайті є інтерактивна мапа України з позначеними пошкодженими та зруйнованими пам’ятками культури та їх описом. Після завершення робіт з реконструкції на Find&Follow, до раніше створених напрямків для самостійних екскурсій Україною – City Routes та Village Routes – Vodafone разом з Міністерством культури додаватимуть віртуальні екскурсії пам’ятками української культури, доступні в будь- якому куточку світу та нові реальні маршрути Україною з відвідуванням відновлених пам’яток.

Find&Follow – це соціальний туристичний проєкт Vodafone.Компанія запустила його у 2015 році, щоб створити цифрову інфраструктуру для розвитку туризму в Україні, привернути увагу до пам’яток культурної та історичної спадщини, підтримати малий бізнес – крафтові виробництва, індустрії гостинності та інші локальні сервіси. «Для нас, як для телеком-оператора, головна задача зараз – забезпечити безперервну роботу мережі попри руйнування обладнання від постійних обстрілів.

Окрім того, ми допомагаємо українській армії та підтримуємо наших абонентів. Загальна сума нашої допомоги країні на сьогодні склала 1,14 млрд грн», – зазначає директор з корпоративного управління і контролю Vodafone Україна Ольга Дейнега та додає: «Ми розуміємо, що культурна спадщина України є важливою частиною історичного та культурного надбання Європи. Як європейському оператору нам важливо показати цей зв’язок і допомогти залучити благодійні та державні структури Європи до проєкту з її відновлення».

Про Vodafone
Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 52 країн. Станом на 31 грудня 2021 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 142 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 1 кв. 2022 року перевищили 32,7 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding
NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі. Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах. Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.