Vodafone розширив послугу Smart Travel для страхування мандрівників за кордоном.

Напередодні сезону зимових подорожей Vodafone спільно зі страховою компанією ARX (АТ «СК «Аркс») перезапустив програму страхування за кордоном Smart Travel. В оновленій Smart Travel розширено пакет послуг, щоб мандрівники відчували себе безпечніше навіть далеко від дому. Тепер страхове покриття розповсюджується на перелік особливо небезпечних захворювань, включаючи COVID-19.

Smart Travelце поліс туристичного страхування, який забезпечує медичну допомогу за кордоном, організацію та оплату медичного обслуговування. Мета поїздки, яка покривається полісом, включає екскурсійний туризм, активний відпочинок і аматорський спорт, навчання, пляжний відпочинок, а також інтелектуальну праця.

Поліс дозволяє віддалено оформити страховку для закордонної поїздки, без необхідності звертатися в офіс страхової компанії. Клієнти передплачених тарифів Vodafone можуть у будь-який час безкоштовно підписатися на послугу на сайті Vodafone і активувати її у кілька кліків просто напередодні мандрівки за кордон. Активація послуги відбувається протягом 1 хвилини без необхідності зазначати особисті дані.

Страхова сума становить 30 000 євро. Вартість страхового платежу становить від 25 гривень на день, у залежності від країни перебування.

Оплата буде зніматися тільки за дні фактичного перебування за межами України. Страховку можна оформити навіть на один день.

Страхування включає швидку невідкладну і стаціонарну допомогу, оплату ліків, медичне транспортування та невідкладну стоматологічну допомогу, а також проведення діагностичних тестів при наявності симптомів захворювань органів дихання.

Оформити туристичний поліс можна як в Україні, так і протягом перших 5 годин перебування за кордоном.

Vodafone запустив програму Smart Travel у серпні 2018 року. За два роки страховкою скористалися кілька тисяч мандрівників.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 червня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн. На сьогодні мережа 4G охоплює понад 81% населення країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *