Рейтинг найвідважніших підприємців стартував у Одесі

Рейтинг найвідважніших підприємців стартував у Одесі

У Одесі стартував новий етап національного рейтингу «Топ відважних підприємців», мета якого – зробити відомими та підтримати найвідважніших місцевих підприємців, які не бояться труднощів та розвивають свою справу. Проєкт запустили програма ПриватБанку «КУБ» та онлайн-видання MC Today за підтримки Mastercard Україна.

Подати заявку може кожен підприємець, який вважає себе зухвалим і відважним, хто готовий розвивати свою справу, регіон і країну і у кого є діючий бізнес, зареєстрований в Одеській області. Заповнити анкету на участь можна за посиланням до 16 грудня включно.

Фіналісти  рейтингу «Топ відважних підприємців: Одеса» будуть обрані за підсумками народного голосування на сайті інтернет-видання, експертного голосування журі та голосування редакції. Переможець отримує 2 місяці навчання в Unit School of Business за програмою BUILD та надзвичайну story на MC Today. Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить до топ-списку підприємців Харкова, отримує можливість взяти участь в прямому ефірі з Василем Хмельницьким на каналі WIN WIN SHOW.

Рейтинг «Відважні підприємці: Одеса» проводиться в рамках проєкту «Відважні українські підприємці». Проєкт в 2019 році запустили ПриватБанк та MC.today, щоб підтримати сміливих і надихаючих підприємців з регіонів.

Оставить комментарий