Vodafone розпочав тиждень інформаційної безпеки разом освітнім центром Safety Park

Vodafone розпочав тиждень інформаційної безпеки разом освітнім центром Safety Park

Vodafone і міжнародний освітній центр Safety Park розпочали курс з інформаційної безпеки в рамках #Курс100 –100 тренінгів з питань захисту життя на здоров’я. Vodafone забезпечив команду освітнього центру зв’язком та підготував серію онлайн уроків на тему інформаційної безпеки.

Тренером став Олексій Лукін, начальник відділу інформаційної безпеки Vodafone Україна. Олексій закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки та має більше 10 років досвіду роботи у сфері інформаційної безпеки.

8 червня для слухачів курсу проведено онлайн тренінг на тему: «Що треба знати про інформацію на ваших гаджетах. Кому доступні дані з ваших гаджетів, як цю інформацію можуть використовувати».

9 червня о 19:00 заплановано відкритий онлайн урок, який охопить дві теми:

 • Як захищати персональні дані. Як не стати жертвою інформаційного витоку. Як захистити своїх близьких (батьків, дітей).
 • Конфіденційність. Справжня та оманлива конфіденційність. Як захистити конфіденційність даних».

Урок можна переглянути в режимі реального часу або у будь-який зручний час за посиланням: https://youtu.be/YuWwOwQuX4I.

10 червня слухачі курсу матимуть змогу дізнатись про те, що таке кібератаки, якими вони бувають, приклади кібератак, законодавчі норми та ініціативи з протистояння кібератакам.

Лекції відбуваються у інтерактивній формі – слухачі курсу мають змогу ставити питання тренеру під час уроку та отримувати коментарі та роз’яснення.

«Ми дуже вдячні компанії Vodafone, яка з 2020 року стала нашим партнером й надає інтернет та мобільний зв’язок для організації проєкту, а також ділиться своєю експертизою з кібербезпеки. Завдяки Vodafone Україна наша команда може спілкуватися зі студентами курсу. Також дякуємо компанії за підтримку тижня інформаційної безпеки 8-13 червня в рамках #Курс100. 9 червня відбудеться відкрита лекція щодо захисту персональних даних, до перегляду якої ми запрошуємо приєднатися всіх охочих!», – говорить Ольга Дробишева, засновниця освітнього центру.

#Курс100 стартував у травні цього року. На ньому 500 людей віком від 12 років навчаються найкращих світових практик та інструментів захисту життя та здоров’я у 15 напрямках безпеки:

 • Безпека дорожнього руху
 • Психологічна безпека
 • Інформаційна безпека
 • Фізична безпека та протидія насиллю
 • Хімічна безпека
 • Пожежна безпека
 • BLS (Basic Life Support)
 • Екологічна безпека
 • Безпека з електрикою
 • Безпека здоров’я та харчування
 • Економічна безпека
 • Статева безпека
 • Поведінка у надзвичайних ситуаціях
 • Радіаційна безпека
 • Безпека для батьків і педагогів

У якості лекторів та тренерів курсу виступають експерти-практики з міжнародною сертифікацією, науковці, керівники найбільших та найвпливовіших в Україні громадських організацій та представники компаній-лідерів у профільних сегментах.

Щотижня в рамках #Курс100 освітній центр Safety Park проводить відкриті лекції для всіх охочих українців. Слідкувати за новими лекціями можна на сторінках освітнього центру у Facebook та Instagram. Минулі відкриті лекції можна подивитися на YouTube-каналі.

Про Safety Park

Міжнародний освітній центр Safety Park презентує в Україні сучасні стандарти, інструменти, алгоритми та засоби безпеки, визнані у всьому світі. Засновниками центру є громадська організація Traffic Challenge та благодійний фонд «Демократичний розвиток».

Safety Park прагне змінити безпекову політику України, сформувавши клас компетентних та активних людей, які впливатимуть на законотворчість, освіту, культуру та наближатимуть стандарти безпеки життя в Україні до рівня розвинених країн.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 31 грудня 2019 року Vodafone надає послуги близько 625 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 25,4 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 71% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,5 млн клієнтів. 

Оставить комментарий