Social vector. Як бізнес може вирішувати проблеми суспільства?

Social vector. Як бізнес може вирішувати проблеми суспільства?

Нам більше не цікаво працювати тільки тому, що нам за це платять. Приходячи на роботу щоранку, ми прагнемо усвідомлювати, що те, що ми робимо, має сенс — як для нас, так і для інших людей. Як знайти справу, яка надихатиме нас і робитиме світ навколо хоч трохи кращим?

Чудове рішення — соціальне підприємництво. Адже, на відміну від звичайного бізнесу, таке підприємство працює не тільки заради прибутку, а для вирішення певної соціальної проблеми: боротьба за права людини, працевлаштування людей з інвалідністю, покращення екології, допомога вразливим групам людей та ін.

Дізнатись більше про те, що таке соціальний бізнес та як у ньому реалізувати можна буде на першому вебінарі серії Social vector «Як бізнес може вирішувати проблеми суспільства?», який відбудеться 11 червня о 17:00. На вебінарі ми:

  • Дізнаємось, як можна заробляти стабільно і вирішувати при цьому соціальну проблему
  • Розкажемо, що таке соціальне підприємництво, як воно виникло і чим воно відрізняється від традиційного бізнесу
  • Проведемо лікнеп щодо понять соціальний бізнес, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність
  • Проаналізуємо найцікавіші кейси соціальних підприємств в Україні та всьому світі
  • Порадимо, з чого краще починати власний соціальний бізнес

Спікери:

Михайло Мельник – доктор суспільних наук, СЕО Української соціальної академії. Має досвід роботи у соціальних підприємствах в Німеччині, Бразилії, Мексиці та Гватемалі.

Петро Дарморіс — експерт з соціального підприємництва, виконавчий директор Української соціальної академії. Петро вже понад 5 років викладає на програмах з управлінського розвитку та соціального підприємництва.

Як взяти участь в вебінарі?

Участь в онлайн-вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації. За годину до початку вебінару всі зареєстровані учасники отримають лист із посиланням на онлайн-трансляцію.

Реєстрація за посиланням

Організатор

Українська соціальна академія навчить заробляти стабільно та вирішувати при цьому соціальну проблему.

Оставить комментарий