Vodafone Україна оновлює послугу Online PASS і запускає акцію «Online PASS у подарунок».

В рамках акції «Online PASS у подарунок» послуга дозволяє безлімітно й без плати за трафік користуватися веб-ресурсами, які найчастіше потрібні для онлайн навчання та дистанційної роботи. Це Viber, Telegram, WhatsApp, Zoom, Skype, Skype for Business, Hangouts, Google Classroom, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime.

«Зробити доступними додатки, які в умовах адаптивного карантину дуже важливі для тисяч українців – це ініціатива, з якою до нас звернувся Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Ми ретельно проаналізували, які саме програми та додатки стали затребувані абонентами для онлайн навчання та роботи. І запропоновані нами унікальні умови – безліміт без плати за трафік – стануть вагомою допомогою в сучасній реальності школярам, студентам, офісним співробітникам, підприємцям»,коментує Вікторія Рубан, начальник відділу зі зв’язків з громадськістю Vodafone Україна.

Абоненти, які підключать послугу до 14 січня 2021 року включно, зможуть безкоштовно користуватися «Online PASS» в рамках акції «Online PASS у подарунок».

З 15 січня 2021 вартість послуги складе 50 грн/міс. Для того, щоб підключити Onlines PASS по акції, потрібно набрати: *316*1# та натиснути клавішу виклику. Для підключення та користування послугою «Online PASS» у абонента має бути підключений пакет послуг на місяць. Детально про умови акції можна дізнатися за посиланням: https://www.vodafone.ua/uk/pass

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор надішле SMS з результатом перевірки смартфона та SIM-карти. Абоненти передоплати можуть замінити карту самостійно, купивши відповідний стартовий пакет, а також 4G смартфон в інтернет-магазині Vodafone та отримати покупку в найближчому магазині або замовити адресну доставку чи доставку до відділення Нової Пошти.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 червня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 півріччі 2020 року перевищили 27,3 млрд грн. 

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. 

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply