Міжнародний республіканський інститут (МРІ) напередодні місцевих виборів 2020 року в Україні реалізовує ініціативу #WhyWeVote / #ЧомуМиГолосуємо, метою якої є привернення уваги до важливості участі у виборах та заохочення прийти на виборчу дільницю 25 жовтня і проголосувати.

Протягом останніх двох тижнів, МРІ публікує відео переможців конкурсу серед молоді. У своїх роликах молодь закликає не ставитися до виборів легковажно і не нехтувати своїм правом голосувати, а прийти на дільниці, зробити свій вибір і визначити своє майбутнє. Всього на конкурс було подано 67 мотиваційних відеороликів із різних куточків України.

Починаючи із понеділка 21 вересня і до 9 жовтня відбувається конкурс голосування всіх бажаючих за відео, у результаті якого буде визначено «приз глядацьких симпатій». Остаточні результати конкурсу буде оголошено під час он-лайн конференції Міжнародного республіканського інституту 16 жовтня 2020 року, о 16:00. Трансляція конференції відбуватиметься на сторінці МРІ у Facebook. МРІ також поширюватиме найкращі відео ролики на регіональних телеканалах.

Протягом літа, МРІ провів навчання для понад 100 молодих людей як створювати короткі соціальні та мотивуючі відео ролики. Під час онлайн тренінгів, молодь навчилася чітко та креативно подавати інформацію через відео, створювати відео контент, враховуючи інтереси і потреби цільової аудиторії, обирати формат для мотиваційного відео, та як записувати якісне відео на мобільний телефон.

Переглянути найкращі відео, подані на конкурс, можна на сторінці МРІ у Facebook.

Конкурс #WhyWeVote / #ЧомуМиГолосуємо є частиною ініціативи Міжнародного Республіканського Інституту #DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє, яка відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  і спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініціатива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.

You may also like

Leave a reply