Протягом місяця, з 16 квітня до 16 травня, клієнти Vodafone, які оплатять проїзд у комунальному транспорті Івано-Франківська за допомогою SMS, отримуватимуть витрачені кошти на свій додатковий мобільний рахунок. Кількість проїздів протягом дня при цьому не обмежується.

Після оплати проїзду, шляхом надсилання повідомлення із відповідним кодом на короткий номер 877, пасажир отримує SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка. Також протягом місяця клієнти отримуватимуть від оператора ще одне повідомлення про зарахування витрачених коштів на додатковий рахунок. Отримані бонусні кошти абоненти зможуть використовувати на:

  • оплату пакета послуг за тарифом;
  • дзвінки по Україні та за кордон;
  • додаткові пакети хвилин;
  • інтернет;
  • послуги у роумінгу;
  • будь-які інші послуги Vodafone, крім контент-послуг.

«Презентуючи івано-франківцям послугу SMS-оплати в транспорті, ми обіцяли клієнтам Vodafone приємні бонуси, тож сьогодні офіційно оголошуємо про повернення витрачених на проїзд коштів. Наша акція – це додаткове заохочення пасажирів Івано-Франківська користуватись інноваціями, та відмовитись від паперових квитків, – розповідає Костянтин Воробйов, заступник генерального директора Vodafone Україна. – Судячи з досвіду подібної акції, проведеної у Львові, переконаний, що результати будуть хорошими».

Здійснити SMS-оплату можуть лише абоненти передплаченого зв’язку, у яких на балансі мобільного рахунку є достатньо коштів. Додаткові кошти  за надсилання SMS повідомлення  не стягуватимуться.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 25 країнах, має партнерські угоди з операторами 44 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.

Станом на 31 грудня 2018 року Vodafone надає послуги близько 700 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

You may also like

Leave a reply