До мережі сільських туристичних маршрутів Village Routes від Vodafone приєднались Чернігівська, Вінницька, Херсонська та Миколаївська області. Нові туристичні напрямки додано відповідно до розгортання мережі 4G (LTE 900 МГц), яка покриває невеликі населені пункти.

На Вінниччині туристів обов’язково вразить Черепашинецький кар’єр з  кришталево-чистою водою бірюзового кольору серед сосново-дубового лісу. На Миколаївщині буде цікаво поціновувачам історії античності, адже тут знаходиться історико археологічний заповідник «Ольвія». Херсонщина зачарує неповторною природою – найбільшою у Європі пустелею «Олешківські піски» та Лемурійським озером з яскраво-рожевою водою. А на Чернігівщині пропонуємо туристам зробити «іншопланетні» фото на крейдяному кар’єрі та відвідати палац з незвичайною архітектурою у селі Вишеньки.

Насправді, цікавих місць у нових маршрутах набагато більше, детальніше – на сайті проєкту

Окрім детального опису кожної локації, на сторінках маршрутів розміщено контакти музеїв, екскурсоводів, провідників, геолокацію кожного об’єкта, поради щодо додаткових екскурсій, харчування та проживання.

Інтернет-маршрути створюються у співпраці з Державними обласними адміністраціями. Перелік локацій постійно доповнюється, інформація доповнюється та актуалізується. Географія проєкту націлена саме на сільську місцевість, яка вкрай потребує допомоги у розвитку інформаційної інфраструктури задля покращення туристичної привабливості регіону та підтримки місцевого бізнесу.

Окрім того, завдяки туристичному напрямку Village Routes в рамках власного проєкту Find & Follow Vodafone пропонує українцям малолюдні безпечні подорожі сільською місцевістю, що є прийнятною альтернативою в умовах поширення COVID-19.

Find & Follow

У 2015 році Vodafone запустив власний туристичний проєкт Vodafone Smart Routes. Це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам’яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам’яток, кам’яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У 2020 році Vodafone змінив назву туристичного проєкту на Find & Follow та запустив новий напрямок – Village Routes – для малолюдних подорожей сільською місцевістю. Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках перевищили 28,1 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 4G для більше 81% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 19 млн клієнтів.

You may also like

Leave a reply