Vodafone запропонував українцям придбати смартфон у будь-якому магазині Vodafone та отримати зв’язок у подарунок. До 30 червня включно усі, хто купує акційні моделі 4G смартфонів Samsung, Apple, Nokia або Tecno у магазинах Vodafone, отримають три місяці або півроку зв’язку у подарунок – залежно від обраної моделі смартфону.

Для того, щоб отримати оплачений зв’язок на 3 чи 6 місяців, потрібно купити акційний смартфон у магазині Vodafone, надіслати SMS-повідомлення з придбаного смартфона з текстом «Акція» на короткий номер 9900. Покупці, які досі не користуються зв’язком Vodafone, можуть придбати стартовий пакет за 1 грн та поповнити його на 5 грн, встановивши SIM-картку в перший слот нового смартфона.  Після відправки SMS послуга «Квартал без абонплат» чи «Півроку без абонплат» активується протягом 48 годин. Плата за SMS не стягується.

Подарунок від Vodafone – безкоштовний зв’язок у тарифі SuperNet Pro без будь-яких змін об’ємів послуг та обов’язкових платежів – надається на 3 або 6 місяців залежно від обраного акційного смартфону.

Після реєстрації участі в акції та отримання підключення послуг «Квартал без абонплат» або «Півроку без абонплат» покупець отримує SMS-повідомлення про вдалу реєстрацію. Перевірити наявність послуги на номері можна в мобільному додатку My Vodafone.

Акція «Більше можливостей з Vodafone» діє у точках продажу Vodafone та в інтернет-магазині.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply