З 21 квітня по 5 травня в Україні пройде освітній онлайн-хакатон «Цифрограм-бот: Подарунки за питання». Допомогти підвищити рівень цифрової грамотності українців і отримати за це смартфон, екшн-камеру та інші призи може кожний користувач чат-бота «Цифрограм. Твоя кібергігієна».

Організатори хакатону – робоча група, до складу якої увійшли спеціалісти Vodafone Україна, Міністерства цифрової трансформації, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та Координатора проектів ОБСЄ.

Учасником освітнього хакатону «Цифрограм-бот: Подарунки за питання» може стати кожен користувач чат-бота. Для цього потрібно придумати та надіслати хоча б одне запитання на тематику цифрової грамотності та відповіді до нього. Зробити це можна, натиснувши в меню чат-бота «Цифрограм. Твоя кібергігієна» кнопку «Взяти участь у Хакатоні», після чого бот попросить відправити спочатку запитання, потім відповіді до нього з відзначеним правильним варіантом.

Приймаються запитання з таких тем: Загальні цифрові знання, Шкідливе програмне забезпечення, Соцмережі та месенджери, Підключення до інтернету, Кібер- та медіаграмотність, Безпека паролів, Безпека пристроїв, Соціальна інженерія. Рівень складності – базовий та середній.

Претендентів на призи визначатиме експертна комісія, до якої входять представники робочої групи проєкту. Комісія буде перевіряти надіслані на конкурс запитання, щоб виключити плагіат та інші порушення. Призи будуть розподілені між учасниками, які надішлють найбільшу кількість валідованих запитань та відповідей на них.

Серед головних призів хакатону:

  • смартфон Samsung Galaxy S10 8/128GB Black;
  • екшн-камера GoPro Hero 8 (CHDHX-801-RW);
  • гарнітура Apple AirPods Pro;
  • гарнітура HyperX Cloud Flight S;
  • бездротовий зарядний пристрій Canyon WS-501;
  • призи від партнерів.

Окрім конкурсу, у боті стало доступне нове тестування, присвячене безпеці в соцмережах та месенджерах. Щоб пройти тестування та взяти участь у хакатоні, користувачам необхідно бути зареєстрованими в месенджері Telegram. Чат-бот доступний за посиланням https://t.me/digigram_ua_bot

Інтерактивний Telegram-бот «Цифрограм. Твоя кібергігієна» створений з метою швидкої перевірки користувачами свого рівня цифрової грамотності. Він дозволяє отримати нові знання, оскільки містить роз’яснення, підготовлені фахівцями до кожного питання. Крім того, отриманим результатом можна поділитися з друзями чи колегами.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Leave a reply