Cтуденти пілотного курсу Vodafone Big Data Lab захистили свої дипломні проекти.

Для перевірки якості набутих знань та щоб занурити студентів у максимально наближене до реалій дата сайентиста середовище – компанія Vodafone поставила перед випускниками існуючі бізнес-задачі та надала масив реальних великих даних.

Студенти мали визначити схильність абонента до придбання нового телефону у наступному місяці або побудувати модель, прогнозуючу споживання абонентом мобільного інтернету через шість місяців.

Завдяки результатам роботи – бізнес буде знати кому саме надіслати вигідну пропозицію, щоб не турбувати кожного абонента, а також отримає картину можливого збільшення навантаження на мережу у майбутньому і передбачити стратегію розвитку.

При цьому дуже важлива форма подачі результатів своєї роботи – бізнес орієнтована презентація, яка здатна донести до власника бізнесу сутність задіяних інструментів і сенс застосування досліджень у бізнесі.

Всі студенти, які подолали надзвичайну інтенсивність навчання та випробування COVID-19 – на високому рівні захистили свої дипломні проекти.

Екзаменаційна комісія, у складі якої були викладачі вищих технічних вузів України, Європи та світу, а також керівники та експерти data science відділу Vodafone, високо оцінила результати і, найголовніше, прогрес студентів.

Урочисте вручення дипломів, яке за умов локдауну відбудеться онлайн, пройде 31 березня 2021 року. Початок о 17:00.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/kpRtXH4CLLUeQbHL9

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Leave a reply