Cтуденти пілотного курсу Vodafone Big Data Lab захистили свої дипломні проекти.

Для перевірки якості набутих знань та щоб занурити студентів у максимально наближене до реалій дата сайентиста середовище – компанія Vodafone поставила перед випускниками існуючі бізнес-задачі та надала масив реальних великих даних.

Студенти мали визначити схильність абонента до придбання нового телефону у наступному місяці або побудувати модель, прогнозуючу споживання абонентом мобільного інтернету через шість місяців.

Завдяки результатам роботи – бізнес буде знати кому саме надіслати вигідну пропозицію, щоб не турбувати кожного абонента, а також отримає картину можливого збільшення навантаження на мережу у майбутньому і передбачити стратегію розвитку.

При цьому дуже важлива форма подачі результатів своєї роботи – бізнес орієнтована презентація, яка здатна донести до власника бізнесу сутність задіяних інструментів і сенс застосування досліджень у бізнесі.

Всі студенти, які подолали надзвичайну інтенсивність навчання та випробування COVID-19 – на високому рівні захистили свої дипломні проекти.

Екзаменаційна комісія, у складі якої були викладачі вищих технічних вузів України, Європи та світу, а також керівники та експерти data science відділу Vodafone, високо оцінила результати і, найголовніше, прогрес студентів.

Урочисте вручення дипломів, яке за умов локдауну відбудеться онлайн, пройде 31 березня 2021 року. Початок о 17:00.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/kpRtXH4CLLUeQbHL9

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

SWEET.TV став офіційним партнером Національного олімпійського комітету України

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV став офіційним партнером Національного олімпійського комітету України (НОК). Всі абоненти сервісу отримали можливість підтримати ...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *