Переможницею заключного етапу акції “Даруємо 20 000 до пенсії” стала військова пенсіонерка з м. Вінниця Мельник Тамара Іванівна.

Ще у  січні стартувала акція “Даруємо 20 000 до пенсії” –  це розіграш додаткової виплати від ПриватБанку до військової пенсії.  Грошовий приз розігрується серед учасників акції – громадян України, які є колишніми чи діючими військовослужбовцями та отримують пенсійні виплати відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та/або “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” на картку для виплат ПриватБанку.  Акція завершилася 15 травня.

Нагадаємо, першим переможцем став військовий пенсіонер з міста Могилів-Подільський Вінницької області, у квітні – хмельниччанин Микола Тимощук, а травнева перемога дісталася 82-річній військовій пенсіонерці Мельник Тамарі Іванівні. 

Незважаючи на поважний вік, Тамара Іванівна щомісяця відвідує банківське відділення аби перевірити справність комунальних оплат, оформлених регулярним платежем та роздрукувати квитанції.

You may also like

Comments are closed.