ПриватБанк продовжує відкривати нові відділення у столиці, попри військову агресію та ракетні удари. Так, 19 травня запрацювало нове відділення банку на історичній київській Куренівці за адресою вул. Кирилівська, 127.

“В цей складний для країни час банківська система продовжує активно не лише працювати, а й розвиватись. Доказом цьому є діяльність найбільшого банку країни – ПриватБанку, який відкриває нові відділення та активно запроваджує нові банківські послуги, зокрема й спрямовані на підтримку населення, особливо військових, – говорить голова РДА Подільського району Сергій Коваленко. – Я особисто є клієнтом ПриватБанку. Щобільше, зарплатна картка ПриватБанку – перша в моїй трудовій діяльності, як і в багатьох наших громадян”.

Нове відділення надає повний перелік банківських послуг. Команда відділення допоможе здійснити необхідні платежі, грошові перекази, розмістити депозит, отримати вичерпну інформацію з питань кредитування, оформити платіжну карту для зарахування заробітної плати, пенсійних та соціальних виплат.

“Доступність якісних банківських послуг кожному українцю – пріоритетне завдання ПриватБанку, – розповідає член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко. – Сьогодні ми продовжуємо активно відновлювати мережу на усій території України, де це безпечно для клієнтів та наших працівників. Віримо в ЗСУ та разом наближаємо перемогу”.

You may also like

Comments are closed.