У Довідник майбутнього адвоката на аналітично-правовій платформі Lex (збірник відповідей на питання теоретичної частини Програми складення адвокатського кваліфікаційного іспиту) щойно додано розділ VІІІ Програми – Господарське та господарське процесуальне право.

Особливістю цієї частини Довідника майбутнього адвоката Lex, який ніколи не застаріє, є можливість переходу не лише до чинних норм ГК і ГПК, згаданих у відповідях, а й до науково-практичних коментарів статей за виданням академічного Науково-практичного коментаря Господарського кодексу України, підготовленого колективом авторів Київського національного університету за редакцією професорів В. С. Щербини та Н. Б. Пацурії.

Також серед пов’язаних документів до кожної статті кодексу чи закону, згаданої у відповіді на екзаменаційне питання, можна легко відсортувати всю дотичну судову практику, що доповнюється в реальному часі, зокрема і з правовими позиціями Верховного Суду.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply