Рекрутингова агенція Netpeak Talent (частина Netpeak Group) оголосила про запуск послуги з закриття вакансії «під ключ» разом з детальною перевіркою hard skills кандидатів. Фахівці агентства допомогатимуть з пошуком та співбесідами кандидатів на різні позиції департаментів маркетингу (SEO, PPC, ASO, E-mail), розробки (DevOps, Java, Frontend, PHP etc), продажів, ейчарів, продакт-менеджерів, а також CEO, COO, CMO та інших керівників.

В команді працює 30+ рекрутерів, а для технічних співбесід та перевірки hard skills вони залучатимуть 75 фахових експертів Netpeak Group рівня тімліда, керівника департаменту і вище в залежності від вакансії.

«Ми зацікавлені в довгострокових результатах наших клієнтів та бачимо, що продукт знайшов у них відгук. Останній кейс це пошук Marketing Lead для українського агростартапу, співбесіду проводив Андрій Чумаченко, керуючий партнер агентства інтернет-маркетингу Netpeak. Вакансію закрили за 14 днів. Пишаюся нашими результатами», —  коментує Юлія Комарницька, Team Lead Netpeak Talent.

Агенція підбирає внутрішнього інтерв’юера Netpeak Group під вакансію, формує лист оцінки кандидатів, дає детальний технічний зворотний зв’язок.

Окрім технічної співбесіди на етапі відбору, у Netpeak Talent можуть провести таке інтерв’ю з уже найманим співробітником, для того, аби керівник, який має недостатню технічну експертизу, міг переконатися у кваліфікації свого працівника.

Більшість компаній зіштовхуються з проблемою оцінки технічних навичок кандидатів на етапі відбору. В такому випадку вони можуть найняти спеціаліста з недостатньою кваліфікацією.

Або навіть, якщо компанія має експертизу, то все одно виникають складнощі, адже керівникам потрібно виділяти час — зазвичай одна детальна технічна співбесіда триває від 1,5-2 годин. Здебільшого після трьох-чотирьох інтерв’ю, керівники не готові приділяти час більш ніж 1 співбесіді на день. Тож через затягування комунікації з кандидатами, вони або приймають інші офери, або компанія наймає тих, на кого вистачило часу.

Послуга закриття вакансії «під ключ» включно з перевіркою hard skills особливо корисна для компаній, які вперше наймають фахівців у конкретній області або для керівників, які не мають достатнього досвіду в певній галузі для глибокої оцінки технічних навичок кандидатів.

Netpeak Talent — це частина Netpeak Group, рекрутингова агенція з фокусом на IT та Digital, яка працює з вакансіями зовнішніх партнерів. Агенція працює з 2022 року, тоді вона була відома як Netpeak Recruiting, а нещодавно здійснила ренеймінг.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.